Brasiilia – Costa Rica panustamisvihjed

Brasiilia ei olnud esimeses kohtumises veenev ja tulemuseks viigipunkt. Neymar neutraliseeriti Šveitsi poolt eeskujulikult ära. Kellegile ei ole MM-il kahekümne aasta jooksul nii palju vigu tehtud(10) ühe mängu jooksul. Superstaar on hädas pisivigastusega, kuid väidetavalt jookseb ta täna platsile.

Costa Rica päeva rikkus Kolarov ilusast karistuslöögist. Neil on nüüd tabelis null punkti ja kahesandikfinaali jõudmiseks peab täna kindlasti punkte teenida. Ülesanne tundub eriti raske arvestades seda, et Brasiilia tuleb mängule vaid võidu mõtetega.

Julgeme öelda, et tänasest Costa Rica taktikast sõltub vaid see, kas Brasiilia võidab neid minimaalselt või väga suurelt. Tite juhendatav meeskond tahab tõestada, et esimene mäng Šveitsiga ei olnud nende tõeline tase. Parim selle tõestamiseks on kindel võit ja ilus mängupilt.

Hoolimata sellest, et siiamaani on mängud väga tasavägised ja pigem madalaskoorilised, usume Brasiilia võimetesse Costa Rica vastu. Seda enam, et neil ei ole võimalust terve mäng kaitses istuda, vaid tuleb ka ise aktiivselt rünnata.

  • Brasiilia üle 2.5 värava (2.45@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga