Island – Horvaatia panustamisvihjed

Islandi seis on väga keeruline. Nad peavad alagrupi liidri vastu, kes on edasipääsu kindlustanud, võtma suureskoorilise võidu ja lootma, et alagrupi teine kohtumine ka sobiva tulemusega lõppeks.

Natukene usku annab Islandile juurde Horvaatia peatreener. Nimelt sõnas Zlatko Dalic, et tema annab mitmetele mängijatele Islandi vastu puhkepäeva. Horvaatia tase on aga nii kõrge, et ka mitmete põhimängijate puudumisel suudavad nad Islandi meeskonna üle mängida.

Viimane kohtumine Nigeeria vastu näitas selgelt ära, et Islandi palliga mängimise tase ei ole veel sellisel tasemel, et kõrges mängus kaasa rääkida. Täna võib neid päästa vaid standardolukordade perfektne ära kasutamine ning õnne läheb ka vaja.

Horvaatia meeskonna organiseeritus palliväljakul on muljetavaldav. Liinide vaheline koostöö on eeskujulik ja mängijad täidavad peatreeneri juhiseid väga täpselt. Tasuks viis löödud väravat ning endale pole lastud lüüa mitte ühtegi. Nad ei kingi siin mängus midagi Islandile.

  • Horvaatia võit (2.19@Coolbet)
  • Horvaatia lööb üle 1.5 värava (2.41@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga