Kolmapäevased 30.05 panustamisvihjed

Eesti – Leedu (Balti Karikas 19:00)

Rakveres mängitakse Balti Karika avamäng. Eesti nimekirjas on mitmeid puudujaid alustades Ragnar Klavani ja Mihkel Aksaluga, kuid siiski on tegemist üsna arvestatava koosseisuga. Puudujaid on ka Leedul.

Antud meeskonnad on ajaloo jooksul väga palju kohtunud ning väga tugevalt annab tunda koduväljakueelis. Viimased neli omavahelist kohtumist on lõppenud kodumeeskonna võiduga. Usume Eesti võimetesse ja ennustame, et koduväljak suudab taas Meie meeskonna võidule viia.

  • Eesti võit (2.15@Coolbet)
  • Teisel poolajal rohkem väravaid kui esimesel (2.24@Coolbet)
Austria – Venemaa (Sõpruskohtumine 21:45)

Austria kahjuks MM-ile ei kvalifitseerunud ja peavad kontrollkohtumisi mõeldes juba 2020 a. EM-i valiktsüklile. Venemaa jaoks on kohtumine väga tähtis ning peaprooviks algavaks koduseks tiitlivõistluseks. Senised kontrollkohtumised on olnud väga ebakindlad.

Venemaa meeskonnal on peal suured pinged ning nende edule panustada ei julgeks, kõik ootavad, et nad lõpuks mängima hakkaksid. Austria on rünnakul väga võimekas sats ja viimases kuues kohtumises koduväljakul on võrku sahistatud. Arvatavasti tuleb üsna võrdne kohtumine, mis võib suure tõenäosusega viiki jääda.

  • Kohtumine jääb viiki (3.0@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.0@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga