Müncheni Bayern vs. Real Madrid panustamisvihjed

Teises poolfinaalpaaris kohtuvad kaks tõelist hiidu. Kahe peale on kokku võidetud 17 Meistrite Liiga karikat. Enamus neist kuuluvad Hispaania klubile, kuid keegi ei vaidle vastu, et ka Bayern on absoluutne tippklubi.

PANUSTA MÄNGULE RISKIVABALT SIIT

Bayerni peatreener Jupp Heynckes teab, kuidas meeskonda Meistrite Liiga võiduni tüürida. Just tema viis viimati Müncheni klubi ihaldatud karikani. Ka praegusel hetkel mängivad tollasest koosseisust mitmedki nimed Bayerni ridades. Kogemusi on küllaga.

Kodus ehk Allianz Arenal see meeskond kaotada ei oska. Kõlab uskumatult, kuid viimane kaotus koduväljakul võeti vastu eelmise aasta aprillis.

Real Madrid on hetkel maailma tugevaim klubi. Kaks hooaega järjest on võidetud Meistrite Liiga karikas ning paljud kahtlevad, kas ka see aasta neile vastast leidub. Cristiano Ronaldo võib üksi mänge ära otsustada. Bayerni vastu on ta olnud eriti edukas – viimases kolmes omavahelises kohtumises 7 väravat.

Kõik märgid näitavad, et tuleb ülimalt tasavägine kohtumine. Meeskonnad on nii paberil kui ka statistiliselt väga võrdsed. Vaevalt, et esimeses kohtumises veel midagi ära otsustatakse.

  • Kohtumine jääb viiki (3.70 @Coolbet)
  • Bayern lööb alla 1.5 värava(2.10 @ Coolbet)
  • 2. poolaeg lüüakse rohkem väravaid(2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga