Mehhiko – Rootsi panustamisvihjed

Mehhiko on alagrupis hetkel kõige paremas positsioonis. Neile piisab grupi võitmiseks viigist. Rootsi seis on keerulisem ja neil läheb edasipääsuks täna arvatavasti vaja korraliku võitu.

Ameerika meeskond on turniiri alustanud ideaalselt. Viimases mängus oli siiski märgata kergeid väsimuse märke. Täna saavad nad jälle mängida seda mängu, mis neile sobib – keskenduda vasturünnakutele. Siiamaani on selline taktika laitmatult töötanud ja vastutasuks liidri positsioon.

Rootsi on peale valusat kaotust Saksamaale selg vastu selga. Nad teavad, et täna piisab neile ainult võidust ja tõenäoliselt peab see olema rohkem kui üheväravaline.

Skandinaavlased on näidanud, et meeskonnas on piisavalt kvaliteeti tugevate koondistega võrdselt mängimiseks. Neil on tohutu motivatsioon ning nad teavad, et Mehhiko endast päris 100% ei anna. Meeskondlikult tegutsedes on täiesti võimalik, et nad murravad täna Mehhiko.

  • Rootsi võit (3.15@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.89@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga