Manchester United vs Sevilla Panustamisvihjed

united vs sevilla

Tundub hullumeelsena väita, et Sevilla on, pärast kodus tehtud 0-0 viiki, selle paari favoriidiks Meistrite Liiga veerandfinaali jõudmaks, kuid reaalsus on see, et kui Hispaania meeskond peaks Old Traffordil kasvõi ühe värava lööma, siis peavad punased kuradid vähemalt kahega vastama.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Arvestades seda, et Jose Mourinho spetsialiteediks on tähtsates mängudes oma värava puhtana hoidmine, siis selleks, et edasi pääseda, peavad nad vastaste võrku sahistama kõigest ühel korral. See on stsenaarium, mis on käesoleva mängu juures üpriski tõenäoline.

Meie Man United vs Sevilla ennustused:

Manchester United võidab: 1.69 @ Coolbet.

Mängus lüüakse alla 2.5 värava: 1.80 @ Coolbet.

Mida me Manu kohta teame? Teame, et neil on meeskonnas ründavaid superstaare rohkem kui seeni pärast vihma. Ometigi, ei taha Mourinho neid ahelatest vabastada ning kasutab väga konservatiivset taktikat.

See on strateegia, mis talle tavaliselt suurtemate meeskondade vastu edu on ka toonud, kuid vahetevahel on ka hätta jäädud. Nad kaotasid nii Manchester Cityle detsembris kui Tottenhamile jaanuaris. Sevillal ei jää muud üle kui loota, et suudavad sama korda saata.

Kahjuks ei räägi Sevilla kasuks ka fakt, et võõrustajad on kodustaadionil olnud ülikõvas vormis. Premier League`is on nad kodus võitnud 10 mängu, viigistanud 2 ning kaotanud kõigest ühe. Ka kõik kolm Meistrite Liiga alagrupimängu võideti Old Traffordil kindlalt.

See pole veel viimane negatiivne fakt Sevilla probleemide ämbris. Veel suuremaks probleemiks võib osutuda nende enda vorm võõrsil mängides. Nad on Laligas olnud suurepärases hoos kui mäng on peetud kodustaadionil (W7, D3, L1), kuid võõrsil on nende vorm pigem häbiväärne ning kohane tabeli alumise otsa meeskondadele (W5, D0, L8).

Ka Meistrite Liigas pole nad kodust eemal midagi erilist suutnud korda saata. Viimaste hooaegade peale kokku on kogutud kõigest 2 võõrsil saadud võitu, 5 viigi ning 7 kaotuse kõrval. Nende mängu kvaliteeti võõrsil on väga raske ette ennustada, mida suurepäraselt iseloomustavad ka faktid, et Anfieldil suudeti Liverpooliga mängida 2-2 viiki, kuid saamas saadi Moskva Spartakilt häbiväärne 1-5 kaotus.

Kui otsid millele panustada, siis tuleb faktidele otsa vaadata: Manchester United on kodus suurepärane, Sevilla on tavaliselt võõrsil kehva. Meie panustame Unitedi võidule 1.69 koefitsendiga.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga