Barcelona vs Chelsea Panustamisvihjed

chelsea vs barcelona meistrite liiga

Barcelona ja Chelsea Meistrite Liiga kuuteistkümnendikfinaali korduskohtumine leiab aset kolmapäeval Camp Noul . Esimene vastasseis Inglismaal lõppes seisuga 1-1. Loe edasi ning saa teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Võrreldes veebruarikuus toimunud esimese kohtumisega Stamford Bridge`l, on Barcelona ülesanne kõvasti kergem. Inglismaal toimunud mängus jäädi küll 0-1 taha ning oht oli üleval, et Hispaaniasse tuleb sõita, olles 1 väravaga taga, kuid appi tõttas Lionel Messi ning tänu sellele ollakse nüüd favoriidid edasi pääsmaks.

Möödunud nädalvahetusel toimunud mängu kui Malagat võideti 2-0, jättis Messi, lapse sünni tõttu, vahele, kuid pole kahtlust, et ta on kolmapäevaseks kohtumiseks tagasi algrivistuses. Väljapuhanud Messi taltsutamine saab olema Antonio Conte jaoks üks raske pähkel mida närida.

Barcelona on püsinud kaotuseta 14 mängu järjest. Viimane lüüasaamine toimus Hispaania karikasarjas Espanyoli vastu. Ka selle tegid nad korduskohtumises heaks ning edenesid edasi järgmisesse ringi.

Samal ajal pole Chelseal õnnestunud sarnast edu nautida. Nad võitsid küll laupäeval Crystal Palace`it, kuid kuueteistkümnest 2018. aastal peetud kohtumisest on võidurõõmu nauditud kõigest neljal korral. Neist viis on kaotatud, mille hulka jäävad ka häbiväärsed lüüasaamised Bournemouthi ning Watfordi vastu.

Lisaks sellele on Chelsea käesoleval hooajal eriliselt halba mängu näidanud just võõrsil mängides. Nad on pähe saanud 4 viimast kodust eemal peetud mängu ning viimasest üheteistkümnest on suudetud võita vaid 2. Viimane Meistrite Liiga võõrsil mäng kaotati Romale 0-3 seega häbing Barca vastu tundub igati tõenäoline.

Barcelona mängu käesoleval hooajal iseloomustab soov kiirest juhtima minna ning seejärel võit rahulikult ära kindlustada. Üllataval kombel on see üpriski tihti töötanud. Kahekümne ühest kodus peetud mängust on neljateistkümnes suudetud poolajala minna eduseisus ning kõik need kohtumised on hiljem ka võidetud. Sellest tulenevalt panustaksime, et Barcelona võidab nii poolaja kui mängu.

Poolaeg/Täisaeg: Barcelona võidab mõlemad: 2.15 @ Coolbet.

Kui väravalööja peale mõelda, siis on ilmvõimatu Messist mööda vaadata. Barcelona talisman on Meistrite Liiga ajaloo teine suurim väravalööja ning kõikide sarjade peale kokku on ta käesoleval hooajal löönud juba 28 kolli. Nendest 18 väravat on ta löönud Camp Noul ning seda 16 mänguga. Panustame, et ta ei jää kuivale ka Chelsea vastu.

Messi lööb mistahes ajal värava: 1.68 @ Coolbet.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga