Manchester United vs Liverpool Panustamisvihjed

mohamed salah tähistamas väravat

Liverpool sõidab laupäeval külla oma igipõlisele rivaalile Manchester Unitedeile. Võib mürki võtta, et järjekordne lahing kahe suurklubi vahel meid unne ei suiguta. Loe edasi ning saa teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Pärast Chelsea kaotust Cityle võivad mõlemad meeskonnad ennast juba üpriski kindlalt tunda, sest Meistrite Liiga koht on juba käeulatuses ning esikohamõtted on ammu maha maetud. Sellegipoolest vaevalt, et siit kumbki mingit hinnaalandust teha kavatseb, sest tegemist on siiski Inglismaa jalgpalli ühe vihaseima vastasseisuga.

Manu mänguvorm on viimasel ajal üsna rabe olnud ning nad jätkasid seda õrnal jääl kõndimist ka esmaspäeval kui lisaajal võeti ülinapp võit Crystal Palace`i vastu. Pärast, vabandage väljendi pärast, p***a kaitsemängu avastati ennast olukorrast, kus oldi, ühe käesoleva aasta Premier League`i halvima tiimi vastu, 0-2 kaotusseisus.

Liverpool leppis viimases Meistrite Liiga kohtumises Porto vastu viiki, kuid kuna edasipääs oli juba kindlustatud, mindi tõenäoliselt seda mängu ka natukene pehmemalt mängima. Nad on viimasest seitsmest mängust võitnud viis ning viimasest kahekümnest mängust kaotanud kõigest ühe. Viimasest kümnest võõrsil peetud kohtumisest on Jürgen Kloppi mehed võitnud koguni seitse.

Manchester United omakorda, on käesoleval hooajal kaotanud kodus kõigest ühel korral ning nad on võitnud 11 kohtumist neljateistkümnest Old Traffordil peetud EPL mängust.

Mõlemad meeskonnad võivad uhkustada ülimalt tugeva ning nimeka ründejõuga. Tõenäoliselt nimekam on siiski Manu kahurivägi, kuigi nad seda kõige vihasemalt just tulistama pannud ei ole. Sellest hoolimata on nad suutnud skoorida kõikides kodumängudes, peale ühe. Liverpool pole hooaja jooksul võõrsil väravat löönud kõigest kahel korral ning nad on Man City järel väravatelöömises teisel kohal See teeb mõlema meeskonna skoorimisele(Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.66 @ Coolbet) panustamise meie esimeseks valikuks.

Koguni 5 eelmist mängu nende kahe vahel on viigiga lõppenud nii, et meie ennustame, et ka laupäevane kohtumine jääb viiki (Lõpptulemus: viik 3.35 @ Coolbet). Skoor? Meie ennustame, et 1-1(Täpne skoor 1-1, 7.00 @ Coolbet). Väravalööjaks pakuksime Mohamed Salahi, kes on olnud oma 24 löödud EPL väravaga, pidurdamatus hoos. (Mohamed Salah lööb mängus värava 2.50 @ Coolbet)

*Mäng algab täna kell 14:30 ning seda näeb nii Viasat Sport Balticust kui Viaplayst. Seega nüüd ei jäägi Sul muud üle kui võtta ette üks külm õlu, teha üks põnevust tekitav spordipanus ning nautida laupäeva koos jalgpalliga oma parimas elemendis.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga