Manchester United vs. Arsenal panustamisvihjed

Arsenal pälvib hooaja viimastes mängudes väga palju tähelepanu, sest Arsene Wenger on lõpetamas oma väga pikka teekonda Londoni klubi eesotsas. Tänane mäng võibki olla viimane, kus kohtuvad omavahel kaks legendaarset treenerit Jose Mourinho ja Arsene Wenger. Selline vastasseis ei saa jätta kedagi külmaks.

Pall pannakse mängu 18:30 Old Traffordil. Kindel favoriit on Manchester United, kes hooaja lõpus on näidanud väga kindlat mängu. Kaitsest lähtuv distsiplineeritud taktika valmistab kõikidele meeskondadele peavalu.

Arsenal saab väravate löömisega hakkama, kuid endale lastakse ka lüüa lubamatult palju. Palju ilusaid mänge on just sellepärast lõppenud nigela viigiga.

Tabeliseisu vaadates kummagil meeskonnal liiga palju mängus ei ole, kuid need kaks treenerit lähevad igat kohtumist võitma. Viimases neljas omavahelises kohtumises on mõlemad meeskonnad värava löönud.

  • Mõlemad meeskonnad löövad värava (1.8@Coolbet)
  • Üle 3 värava (1.96@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga