Real Madrid vs. Müncheni Bayern panustamisvihjed

Läheb andmiseks! Põnev poolfinaalpaari teine vaatus, kus 2:1 edu hakkab kaitsma kodumeeskond Real Madrid. Oodata on väga võitluslikku ja pingelist mängu, kus mõlemad meeskonnad tekitavad palju häid momente ja kindlasti ei puudu ka väravad.

MÄNGULE PANUSTA RISKIVABALT SIIT

Real Madrid on peale eelmise nädala poolfinaali energiat säästnud. Koduliigas võeti minimaalne võit ilma mitmete põhimeesteta. Kõik panused on asetatud just Meistrite Liiga kohtumisele. Bayern andis samuti põhimeestele puhkust, kui koduliigas võeti väga kindel 4:1 võit.

Cristiano Ronaldo ja co. on Meistrite Liigas koduväljakul kuidagi pinges olnud. Endale on lastud lubamatult palju väravaid lüüa. Seda näitas ka viimatine kohtumine Juventuse vastu, kui võeti lausa kolm palli enda väravavõrgust välja. Kui millegi kallal nuriseda, siis ongi see just kaitse.

Esimeses mängus oli samuti näha kaitseprobleeme. Bayern tekitas väga-väga palju ohtlike olukordi, kuid neil oli omakorda realiseerimisega probleeme. Lewandowski oleks pidanud ühe kindlasti ära lööma. Väga aktiivset mängu näitas ka Franck Ribery, kes teenis tohutult nurgalööke.

Üldises plaanis annab tunda, et Bundesliiga tase on kõvasti nõrgem, kui seda on La Liga. Bayern ei ole saanud piisavalt tasemel mänge ning nad ei olnud valmis nii tasemel meeskonnaga kohtuma.

Oodata on mängu, kus mõlemad meeskonnad skoorivad. Kõik trumbid on kodumeeskonna käes, kellel avaneb mängu jooksul palju kontrarünnakuid, millest hea realiseerimise korral suudetaksegi mäng ära otsustada. Ronaldo jäi eelmine mäng nullile. Antud mängus tahab ta tõestada, et see oli vaid väikene tööõnnetus.

  • Real Madrid võidab kohtumise (2.20 @ Coolbet)
  • Real Madrid üle 1.5 värava (1.60 @ Coolbet)
  • ja väike lisapanus: C.Ronaldo üle 1.5 värava (4.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga