EPL Tänased Spordiennustuse Vihjed

pogba kus mu prillid on
Prillid ununesid koju? Spurs vs Manu 31.01.2018

Premier League`i meeskondadel on jäänud kõigest 13 vooru, et oma saatust seada ning kuigi üldvõitjas vaevalt, et enam kellelgi kahtlust on, siis relegatsioonilahing on täies hoos. 10. kohal olevat Bournemonthi ning 18. kohal olevat Southamptonit eraldab kõigest 5 punkti. Järgnevas artiklis käsitlemegi peamiselt just relegatsiooni ohus olevaid meeskondi.

Bournemouth vs Stoke (Laupäev 17:00)

Bournemonth on kuue järjestikkuse kaotamata mänguga tõusnud juba 10. kohale. Sellegipoolest eraldab neid relegatsioonitsoonist kõigest 5 punkti. Stoke`i ees omavad nad 4 punktilist edu ning võib kindel olla, et nad lähevad mängule mõtetega seda edu suurendada. Neil peaks selleks ka kõik võimalused olema, sest Stoke on suutnud viimasest kuuest võõrsil peetud mängust koguda vaid ühe punkti Huddersfield`i vastu ning ka esimese kohtumise nende meeskondade vahel võitis Bournemonth 2-1.

Meie ennustus: Bournemonth võidab 1.96 @ Coolbet

Leicester vs Swansea (Laupäev 17:00)

Ootamatud võidud Liverpooli ning Arsenali vastu on Swansea august välja upitanud. Lisaks sellele teenisid nad ka kahest viimasest võõrsil peetud mängust teenisid nad 4 punkti Watfordi ning Newcastle`i vastu. Sellegipoolest on neil veel pikk maa ronida.

Leicester on võitnud 4 ning viigistanud 1 oma viimasest kuuest kodus peetud mängust nii, et ka nemad on arvestatav jõud. Tulenevalt sellest, et Swansea`l võitleb hetkel elu eest ning tõenäoliselt tulevad nad ka siia mängule ründavalt, siis meie panustaksime üpriski hea tundega mõlema meeskonna skoorimise peale.

Meie ennustus: Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.92 @ Coolbet

Manchester United vs Huddersfield (Laupäev 17:00)

Huddersfield sai küll oma EPL hooajale unelmate alguse, kuid nüüd on ka nemad tugevas relegatsiooniohus. Neid eraldab punasest joonest kõigest 1 punkt. Ükskõik, mis nendega hooaja lõpus ka ei juhtuks, saavad nad vähemalt öelda, et võitsid Manchester Unitedit, sest just seda nad käesolevate meeskondade eelmises kohtumises ka tegid.

Kui tunned ennast tõeliselt seiklushimulisena, siis võid ju panustada Huddersfieldi võidu peale koefitsentidega 18.00, kuid selle tõenäosus tundub ülimalt madal. Huddersfield pole võitu saavutanud seitsmel mängul järjest ning 4 viimast on kaotatud. Neljas kohtumises viiest pole nad ise suutnud skoori teha ning seetõttu ennustame, et Manu võtab siit kindla võidu ja Huddersfield ei skoori.

Meie ennustus: Manchester United võidab ning mõlemad meeskonnad ei skoori 1.75 @ Coolbet

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga