Barcelona – Real Madrid panustamisvihjed

Barcelona ja Real Madridi vastasseis on üks maailma atraktiivsemaid. Hoolimata sellest, et liigatabelit see mäng enam ei muuda, on mängus palju.

Real Madrid püüab tõestada, et just nemad on Hispaania parim klubi. Tiitlivõitja alistamine on samm selle poole. Samuti tahavad Madridi mängijad rikkuda Kataloonia klubi kaotusteta liiga hooaega. Lõpetuseks on vaja kätte maksta hooaja alguse 0:3 kaotuse eest nende koduväljakul.

RISKIVABA PAKKUMINE NOPI SIIT

Barcelona on koduväljakul võimas. Võita Barcat pole see aasta seal suutnud keegi, viiki suudeti mängida Veebruaris. Tundub liiga raske ülesanne Real Madridile. Seda enam, et arvatavasti alateadvuses tiksub mõte Meistrite Liiga finaalist.

Need meeskonnad oskavad väravaid lüüa ja neid on oodata ka täna. Kindlasti võetakse palju riske ja pakutakse publikule vaatemänguline etendus.

  • Barcelona võit (1.77@Coolbet)
  • Barcelona üle 2.5 värava (2.23@Coolbet)
  • Barcelona lööb värava mõlemal poolajal (1.78@Coolbet)

BTee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga