Pühapäevased 13.05 panustamisvihjed

Liverpool – Brighton (EPL 17:00)

Täna mängitakse Premier League´s viimane voor ja kõik mängud algavad kell 17:00. Liverpooli kohtumine on üks väheseid, kus on veel midagi mängus.

Nimelt on Liverpooli edu Chelsea ees vaid kaks punkti ja esineliku koha kindlustamiseks peavad nad täna vähemalt viigipunkti teenima. Arvatavasti ei jäta Jürgen Klopp midagi juhuse hooleks ja läheb maruliselt peale. Kindlasti otsivad nad ka head emotsiooni, millega Meistrite Liiga finaalile peale minna.

  • Liverpool lööb värava mõlemal poolajal (1.58@Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.0@Coolbet)
Southampton – Manchester City (EPL 17:00)

Täna kroonitakse liiga võitjaks Manchester City. Pep on suutnud meeskonnaga palju rekordeid lüüa. Täna üritatakse kindlasti võit ära võtta ning lõpetada hooaeg rekordilise punktiskooriga – 100 punkti!

Southampton kindlustas viimase vooruga koha Premier League´s ka järgmiseks aastaks ning arvatavasti on tulemas väga pingevaba ja väravaterohke mäng. Manchester City tahab viimases mängus võimu näidata.

  • Üle 3.5 värava (2.23@Coolbet)
  • Manchester City üle 2.5 värava (2.16@Coolbet)
Tottenham – Leicester City (EPL 17:00)

Kolmas mäng, milles on palju väravaid oodata on kindlasti Wembley staadionil mängitav kohtumine. Härra Kane jääb Salah´st väravate lööjate edetabelis maha kolme väravaga. Arvame, et see mees ei ole veel lootust kaotanud täna miinimum kolm väravat ära lüüa.

Leicesteril on väga palju probleeme vigastustega ja meeskond on üsna õhuke. Raske on näha, et nad suudaksid Tottenhamile reaalset ohtu valmistada. Kodumeeskond on rünnakul väga võimas ja hooaja viimane mäng võimendab seda veelgi.

  • Tottenham üle 2.5 värava (1.94@Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.05@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga