Teisipäevased 29.05 panustamisvihjed

Albaania – Kosovo (Sõpruskohtumine 21:00)

Albaania koondises on kõvasti rohkem kvaliteeti ning nad peaksid selle mängus üsna kindlalt võitma. Väikeriik on näidanud, et suudavad ka väga tugevate jalgpalliriikidega võrdselt mängida.

Kosovo on peale iseseisvumist jõudsalt spordivaldkonnas arenenud, kuid hetkel jääb Euroopa keskmisest tasemest kõvasti maha. Kui midagi drastilist ei juhtu, siis Albaania võtab vähemalt minimaalse võidu.

  • Albaania võit (1.8@Coolbet)
  • Albaania üle 1.5 värava (2.03@Coolbet)
Armeenia – Malta (Sõpruskohtumine 20:00)

Ka Eesti jalgpallikoondis on üsna hiljuti mõlema meeskonnaga kohtunud ning mänginud välja üsna soliidsed tulemused. Kumbki meeskond ei ole rünnakul liiga osav ja väravaid palju ei löödud.

Armeenia üldine mängijate tase on kõrgem, kuid väravatesadu oodata ei ole. Pigem tuleb üsna võitluslik mäng keskväljal, Armeenia domineerimisel. Ootaks sellest mängust 1-2 väravat.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga