Kolmapäevased 23.05 panustamisvihjed

FC Flora – Levadia (Premium Liiga 19:30)

Meeskonnad alles laupäeval karikafinaalis kohtusid, kui Levadia võitis karika tulemusega 1:0. Täna mängitakse liigas. Levadia sai viimases voorus dramaatilise 1:2 kaotuse Nõmme Kaljult ja kaotas punkte. Täna enam punkte kaotada ei taheta.

Floral on pingeid rohkem peal, sest kui täna ka kaotatakse, siis oleks seis eriti masendav. Põhirivaalilt niimoodi järjest kaotusi vastu võtta võib olla mentaalselt üsna raske. Kindlasti tuleb mäng võimalusterohkem kui viimatine kohtumine, kuid peab tõdema, et Levadia on hetkel tugevam klubi.

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers (NBA 03:30)

Konverentsi finaal on jõudnud viiendasse mängu. Mõlemad meeskonnad on võitnud kõik kodukohtumised ja seis on 2:2 viigis. Taas kolitakse mänguks Bostonisse, kus sealne klubi pole play-offi jooksul mitte ühtegi kohtumist kaotanud.

Mõlemale meeskonnale väga-väga tähtis mäng ning võitjat on üsna raske ennustada. Boston on kodus olnud väga kindel, kuid ka Cavaliers on mängu käima saanud. Pigem võib oodata üsna madalaskoorilist mängu. Kaitse on sellises mängus märksõna.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga