Meistrite Liiga Finaali Panustamisvihjed

cl finaal

Kiievis selgitatakse välja Euroopa parim klubi. Järele on jäänud vaid kaks kanget. Hetke edukaim klubi Real Madrid, kes üritab karika kindlustada lausa kolmandat aastat järjest ning paljude ründava jalgpalli austajate südameid võitnud Liverpool. Mängus on ka meie oma mees. Kes oleks oodanud, et Ragnar Klavanil selline võimalus avaneb?


Mäng algab Laupäeval ja seda kannab üle Viasat Sport Baltic kell 21:00


Realil on alates kaheksandikfinaalidest iga mäng olnud justkui suur finaal, sest alistada on tulnud nii Paris SG, Juventus kui ka Bayern. Nad on sellega eeskujulikult hakkama saanud ning eriti tuleb neile au anda võõrsilmängude eest. Kiiev on mõlema meeskonna jaoks neutraalne mängukoht ning siit võiks väikese eelise Madridi klubile anda.

Liverpool on oma edu rajanud just kodumängudele. Neil on olnud kõvasti lihtsam tabelipool, kuid alahinnata neid sellegi poolest ei saa. Kahtlemata Meistrite Liiga parim ründekolmik Salah, Mane ja Firmino on kokku löönud 29 väravat, mis on ühe võrra vähem kui terve Real Madridi meeskond kokku.

Salah, Mane ja Firminho
Salah Mane ja Firminho on kokku skoorinud 29-l korral. Kas saavad jalga valgeks ka finaalis?

Selge on see, et mõlemad meeskonnad suudavad skoorida, kuid kuidas on lood kaitsega? Statistiliselt on meeskondadele üsna võrdselt väravaid löödud, kuid tuleb arvestada, et Real Madrid on mänginud tugevamate vastastega ja ka mängupildilt on olnud mõnevõrra kaitsekindlam.

Käesolevad kaks meeskonda igavat finaali pakkuda ei oska ja suure tõenäolisega näeme palju väravaid. Tänu oma suurtele kogemustele tähtsates mängudes kannab favoriidikoormat Real Madrid ning viimane peaks ka paberipeal rohkem kvaliteeti omama. Liverpool peab lootma heale realiseerimisele ning positiivse “vaibi” tekitamisele. Kui saadakse kiirelt hea emotsioon, on kõik võimalik.

  • Real Madridi võit (2.28 @ Coolbet)
  • Real Madridi võit ja mõlemad meeskonnad skoorivad (3.40 @ Coolbet)
  • Üle 3.5 värava (2.23 @ Coolbet)

Meistrite Liiga Finaalile panusta Coolbetis, sest kui liitud läbi meie, siis saad alustuseks 20€ väärtuses riskivaba panuse. See tähendab seda, et kaotuse korral saad raha tagasi! Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga