Teisipäevased 22.05 panustamisvihjed

Tartu Tammeka – Viljandi Tulevik (Eesti Premium Liiga 20:30)

Tammeka alustas hooaega väga tugevalt, kuid viimastes kohtumistes on nende hoog raugenud. Tulevik suutis viimases voorus Paidelt viigipunkti välja teenida.

Antud mäng on mõlemale meeskonnale väga tähtis ning hea võimalus ilusat seeriat alustada. Tuleb küllaltki kaitsest lähtuv Tammeka domineerimisel mäng. Tartu lööb üldjuhul kodus alati ühe värava ära, kuid lastakse ka endale üsna palju lüüa. Üsna tõenäolised skoorid on 2:1 või 1:1.

  • Mõlemad meeskonnad löövad värava (1.88@Coolbet)
Nigeeria – Atletico Madrid (Sõpruskohtumine 20:00)

Atletico Madrid sõidab Aafrikasse, et pidada seal turniiri esimene kohtumine Nigeeria meeskonna vastu. Mõlemad meeskonnad ei ole parimas rivistuses ja mitmed staarid jäävad eemale.

Julgeme oodata mängult üsna palju väravaid. Kindlasti tuleb vaatemänguline kohtumine, kus kaitse jääb tahapalaanile. Tegemist on pooleldi ikkagist Show-mänguga. Atletico Madridi sõpruskohtumiste ajalugu kinnitab väravaterohkust.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga