Kolmapäevased 06.06 panustamisvihjed

Norra – Panama (Sõpruskohtumine 20:00)

Norra on meeskond, kes mängib koduväljakul väga hästi. Viimati kaotati kodutiimina 2016.a septembris. Esmaspäeval võideti tugevat Islandi koondist võõrsil 3:2 ning Märtsis loputati Austraalia koondist 4:1. Norra koondis on heas hoos ja Panama võimalused mängus väga kasinad.

Panama koondis jõudis üllatuslikult MM-ile. Kiidetakse kaitset ehk endale ei lasta väga palju väravaid lüüa. Seda kinnitavad ka viimatised kohtumised, kui väljaarvata 0:6 saun Šveitsilt. Trumbiks tänases mängus on kindlasti tohutu motivatsioon ja 100% keskendumine arvestades Venemaal peetavale turniirile jõudmist.

Ennustame seisuks 2:0

Belgia – Egiptus (Sõpruskohtumine 21:45)

Pärast 0:0 viiki Portugaliga, peab Belgia taas oma ründejõu üles leidma ja hakkama väravaid lööma. Meeskond on liiga talendikas, et fännid ja koondis ise saaks rahulduda alla kahe väravaga Egiptuse koondise vastu. Seda enam, et üks hetke kuumim nimi Mo Salah ei mängi ning Belgia võidus ei tohiks kahtlustki olla.

Egiptus ei ole viimasel ajal liiga edukas olnud. Viimases viies  kohtumises on löödud kokku kolm väravat ning võidetud ei ole neist ühtegi. Kusjuures Belgia on Egiptusele seni olnud väga hea vastane ning võidetud on mõlemad omavahelised kohtumised (4:0 ja 1:0). Nüüd on aga uued ajad ja jõuvahekorrad on hoopis teistsugused. Ennustame seisuks 3:0.

  • Belgia üle 2.5 värava (2.54@Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (1.95@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga