Teisipäevased 05.06 panustamisvihjed

Venemaa – Türgi (Sõpruskohtumine 19:00)

Jalgpalli MM-i korraldaja riigi koondis võtab Moskvas vastu Türgi koondise. Venemaa senistes sõpruskohtumistes on jätnud üsna kahvatu mulje, kuid mängitud on ka väga tugevate vastastega. Tänane mäng on nende jaoks ülitähtis, et siiski ka positiivseid emotsioone kontrollkohtumistest saada.

Türgi MM-ile ei kvalifitseerunud. Kontrollkohtumisi on peetud viimase kuu jooksul kaks. Iraani võideti 2:1 ning Tuneesiaga suudeti lõpuminutitel 2:2 viik välja võidelda. Võõrsil on Türgi koondis üsna mannetu olnud – viimases viies mängus kolm viiki ja kaks kaotust.

Venemaal on selja taga väga tugevad kontrollkohtumised Brasiilia, Prantsusmaa ja Austriaga. Nende pealt on hea tulla mängule Türgiga ja seda kodupubliku ees.

Rumeenia – Soome (Sõpruskohtumine 20:30)

Võib öelda, et Soome on peale peatreeneri vahetust mänginud väga tõusvas joones ja on saavutatud mänguliselt hea tase. Kaheksa viimase mängu jooksul ei ole kaotust tunnistatud ja kohtutud on nii Türgi kui ka Horvaatiaga. Siiski tuleb tunnistada, et võõrsil on võimaluste tekitamisega jäädud jänni. Hetkel on neid päästnud vaid kõrge realiseerimine.

Rumeenia on samuti üsna hiljaaegu peatreenerit vahetanud ja seda väga edukalt. Koosseisu on kõvasti noorendatud ja mängupilt väga ründav. Eriti kodus. Viimases kohtumises suudeti võita Tšiilit 3:2(tõsi, enamus mängust oli Tšiili vähemuses). Kodus lüüaksegi üldjuhul palju väravaid ja ollakse peaaegu igas kohtumises domineerivam pool.

Rumeenia mängib kodus ja on selge favoriit. Hoolimata Soome heast seeriast peavad nad täna tõsiselt vaeva nägema, et Rumeenia väravatesadu ei korraldaks. Põhjanaabrid hakkavad lootma kontrarünnakutele.

  • Rumeenia võit (1.83@Coolbet)
  • Rumeenia üle 1.5 värava (2.12@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga