Neljapäevased 07.06 panustamisvihjed

Inglismaa – Costa Rica (Sõpruskohtumine 22:00)

Inglismaa on mänginud kontrollkohtumisi väga tugevate vastastega nt. Brasiilia, Holland, Saksamaa ja Itaalia. Enamus mängud on jäänud viiki, kuid kaotatud ei ole mitte ühtegi. Viimati mängis Inglismaa kodus Nigeeriaga, kus tehti üsna soliidne etteaste. Esimene poolaeg oldi väga head, teisel asjad enam nii hästi ei toiminud, kuid 2:1 võit siiski.

Costa Rica sõpruskohtumistes nii edukas olnud ei ole. Küll aga on edu saavutatud Suurbritannia riikide vastu nagu Šotimaa ja Põhja-Iirima, keda mõlemat võideti. Kas nüüd langeb ka järgmine Suurbritannia saare meeskond Inglismaa? Pigem mitte.

Inglismaa koondis tundub sellel aastal hästi tasakaalus. Harry Kane on kindel liider ning kui Sterling ka olukordi ära hakkaks realiseerima, siis oleks juba lust mängida. Koduväljakul on Inglismaa väga hea ning Costa Rical tuleb raske õhtu.

  • Poolaeg/Täisaeg – Inglismaa/Inglismaa (2.0@Coolbet)
Island – Ghana (Sõpruskohtumine 23:00)

Islandi meeskond läheb Venemaale Muinasjutu teist osa kirjutama. Öeldakse, et muinasjutud ei kordu, kuid nemad nii ei arva. Peale kvalifikatsiooni MM-ile ei ole koduväljakul kordagi võidurõõmu maitstud ning ollakse väikeses madalseisus. Täna tahetakse kindlasti teha soliidne etteaste, et minna hea emotsiooniga edasi.

Ghana jaoks on tegemist viimase kontrollkohtumisega enne tiitlivõistlust. Tullakse hea seeria pealt – kuus mängu kaotuseta. Viimati võideti 2:0 Jaapanit. Tegemist on meeskonnaga, kes jätab väga harva värava löömata. Kaheksas viimases mängus kümnest on võrku sahistatud.

Mõlemale meeskonnale tähtis mäng, et minna enesekindlalt oma eesmärkide poole. Pigem tuleb üsna võrdne mäng. Pakume 1:1 või 2:2 viiki.

  • Kohtumine jääb viiki (3.2@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga