Jalgpalli MM 2018: Kellele panustada alagrupifaasis?

mm-ile panustamine

Nüüd kui on teada MM 2018 alagruppide koosseisud ning esimeste nädalate jooksul toimuvad vastasseisud, on paslik üle vaadata spordiennustusportaalide koefitsendid alagrupi võitjate kohta.

Coolbet on juba alagrupi vastavad numbrid avalikustanud ning kuigi mõnes alagrupis on olemas kaljukindlad favoriidid (näiteks Brasiilia), siis on õnneks tekkinud ka mõningad huvitavad ning tõenäoliselt ka hea väärtusega panustamiskohad.

Esimene panus Coolbetis 20€ väärtuses Riskivabalt ja Tasuta!

VAATA PAKKUMIST SIIT

Jalgpalli MM algab 14. juunil . Tegemist on pigem igava vastasseisuga korraldajamaa Venemaa ning Saudi Araabia vahel. Mäng leiab aset Luzhniki Staadionil Moskvas. Juba  järgmisel päeval on aga tõenäoliselt oodata ühte MM-i põnevamat mängu, kus omavahel kohtuvad naabrid Hispaania ja Portugal.

See on nende esimeseks mänguks pärast 0-0 viiki 2012. aasta EM-il (Hispaania võitis 4-2 penaltitega).  Portugal on valitsev Euroopa Meister ning asub FIFA edetabelis 3. kohal, samas kui Hispaania platseerub 6. tabelireal.

Kuigi MM-ile on veel küllaltki minna, võtame järgnevalt luubi alla kõik alagrupi võitjate koefitsendid.

A alagrupp

Tõenäoliselt kõige lihtsam alagrupp, mida Venemaa oleks osanud loota. Päris korralik väärtus tundub olevat Uruguaile panustades. Nende koefitsent alagrupi võitmiseks, olles samas alagrupi favoriidid, on 2.15.

La Celeste on maailmanimesid täis meeskond eesotsas Edison Cavani ning kõikide lemmiku pahalase Suareziga.

A alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Uruguai 2.15
Venemaa 2.35
Egiptus 7.00
Saudi Araabia 30.00

B Alagrupp

Alagruppide loosimise alguses surmagrupina tundunud B alagrupp neid ootusi siiski ei täitnud. Pärast Maroko ja Iraani gruppi lisandumist, oli üpriski selge, kes siit edasi peaks minema. Sellegipoolest toob alagruppi põnevust esimene mäng Hispaania ja Portugali vahel, mis võib osutuda üheks kuradima ägedaks trilleriks.

Marokol on küll tsipake kaartide segamise potentsiaali, kuid raske on näha, et siit grupist keegi teine peale Euroopa supermeeskondade, edasi peaks saama. Head väärtust võib leida panustades Portugalile hinnaga 3.15.

B alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Hispaania 1.62
Portugal 3.15
Maroko 12.00
Iraan 18.00

C Alagrupp

Rääkides väärtusest, siis kui on soovi tõeliselt riski võtta, siis Taanile panustamist ei saa kindlasti pahaks panna.

Prantsusmaa on noor, talendikas, sügava pingiga ning kiire meeskond, kuid taanlased näitasid kvalifikatisooniturniiril, et võivad ka suurtematega hästi mängida. Eriti kui nende mängu ehitab keskvälja maestro Christian Eriksen.

Eriksen lõi kvalifikatsiooniturniiril 8 väravat ning sai kirja ka kübaratriki kui Play-off faasis Iirima laev suure pauguga põhja lasti.

Aga muidugi on Prantsusmaa siiski tugev favoriit. Prantslased on läbi aegade tootnud  suuri staare koveiermeetodil ning viimastel aegadel ei ole see tehas oma tootlikust kaotanud. Mängijad nagu Antoine Griezmann ja Kylian Mbappé löövad tõenäoliselt palju väravaid ning Prantsusmaa peaks selle  alagrupi pingevabalt võitma.

C alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Prantsusmaa 1.35
Taani 5.50
Peruu 9.00
Austraalia 50.00

D Alagrupp

Kuigi enamus eksperte väidab, et 2018 aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel surmagruppi pole, siis kui meie peaksime ühe valima,  siis me valiks D alagrupi. Argentiina, vähemalt paberil, on üks maailma tugevamaid meeskondi, kuid ka nende kohal on omad murepilved. Lionel Messi pidi läbi väga halva kvalifikatsiooniturniiri tervet ülejäänud meeskonda kandma, kvalifitseerudes MM-ile ülinapilt.

Üks on kindel – Horvaatia, Island ning Nigeeria omavad kõik potentsiaali, et võimaluse avanedes, Messile ja Co-le kott pähe tõmmata.

Island sai Euro 2016. maagilise kogemuse osaliseks, alistades Inglismaa ning jõudes veerand-finaali välja. Horvaatia mängis samas vaieldamatult turniiri parimat jalgpalli kuni nad lõpuks olid sunnitud Portugali vastu turniirilt lahkuma. Nigeeria ning Island on oma 11.00 hinna juures mõeldud grupi outsaideriteks, kuid meie küll kedagi välistada ei julgeks.

D alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Argentiina 1.80
Horvaatia 3.00
Island 11.00
Nigeeria 11.00

E Alagrupp

E alagrupp on tõenäoliselt kõige ühepoolsem alagrupp MM-il. Brasiilia võidukoefitsendiks on coolbetis märgitud 1.22, mis on enam kui õigustatud. Kõik ootavad, et meeskond, kus mängivad superstaarid nagu Neymar, Philippe Coutinho, Roberto Firmino ja Gabriel Jesus saab Šveitsi, Serbia ja Costa Ricaga mängeldes hakkama.

Serbia mäng oleneb suuresti sellest, kas uus treener suudab meeskonda stabiilsust tuua või mitte. Eelmine peatreener vallandati liigselt igava mängu pärast, olgugi, et kvalifikatsiooniturniiri kümnest mängust kaotati, vaid üks. Serbia kuulsaim mängija on kindlasti Manchester Unitedi lõhkuv poolik Nemanja Matic, kuid silma tasub peal hoida ka Roma Lazio noorel mängumehel Sergej Milinkovic-Savicil.

Costa Ricat oli 4 aastat tagasi päris lõbus vaadata ning ka Šveitsil on natukene kvaliteeti, kuid see grupp kuulub Brasiiliale.

E alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Brasiilia 1.22
Šveits 8.00
Serbia 10.00
Costa Rica 30.00

F Alagrupp

Sakslaste jaoks on tegemist väga kerge alagrupiga ning hea loosiõnnega. Võitlus teisele kohale võib samas väga põnevaks osutuda.

Saksamaa kulgles läbi kvalifikatsiooniturniiri kerge vaevaga, võites kõik 10 mängu ning ausalt öeldes, ootame me ka seda, et sakslased võtavad 9 punkti MM-i alagrupiturniirilt.

Valitsevad maailmameistrid esindavad järjekordset „jalgpallitehast“, mis prindib kvaliteetseid mängumasinaid nagu seeni pärast vihma. Silma tasub peal hoida näiteks Manchester City-s pallival Leroy Sanel ja Schalke omanduses oleval Leon Goretzkal, kes on Saksamaa järgmise põlvkonna staarid.

Mehhiko peaks alagrupi teisena lõpetama, kuid Rootsit ei tasu kindlasti alahinnata. Nad tõmbasid kvalifikatsiooniturniiri play-off faasi Itaalia juhtme välja ning võimalust andes, on nad seda valmis tegema ka teistega.

F alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Saksamaa 1.50
Mehhiko 5.50
Rootsi 6.00
Lõuna-Korea 15.00

G Alagrupp

G alagruppi on kokku sattunud kaks raskekaallast: Inglismaa ja Belgia ning kaks mitte just suurimat jalgpallimaad: Panama ja Tuneesia. Inglismaa ja Belgia võtavad siit tõenäoiselt esimesed kaks kohta kui me just ei näe jälle inglasi järjekordsesse ämbrisse astuvat.

Üks on kindel – kahe meeskonna peale on kokku tulemas tõeline staaride paraad. Nii Romelu Lukakul, Eden Hazardil, Kevin De Bruynel, Harry Kanel, Dele Allil, Marcus Rashfordil on lennukipiletid Moskvasse juba ostetud.

Mõlemad olid kvalifikatsioonifaasis suurepärased ning nad peaksid nii Panama kui Tuneesia ilma vaevalta alla neelama. Alagrupi esikoht otsustatakse 28. Juunil Kaliningradi staadionil. Pane  kalendrisse kirja, sest see võib tulla üks põnev andmine.

G alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Belgia 2.00
Inglismaa 2.15
Tuneesia 15.00
Panama 40.00

H Alagrupp

Kolumbia oli 2014. aasta MM-i üks kirkamaid tähti. Koos James Rodriguez`iga salsatati nii mõnestki tugevast tiimist üle ning jõuti veerandfinaali. Meie personaalseks lemmikuks on muidugi 2.75 võidukoefitsenti omav Poola .

Robert Lewandowski on väravamasin ning tema 16 löödud väravat kvalifikatsioonifaasis oli samuti turniiri rekordiks. Poola võitis kaheksa oma kümnest kohtumisest ning nad on hetkel FIFA edetabelis koguni seitsmendal! kohal.

Senegali trumbiks saavad olema ülikiired vasturünnakud eesotsas Sadio Mané ning Keita Baldé`ga. Sellegipoolest ootame, et siit lähevad edasi Kolumbia ja Poola.

H alagrupi ennustused
Meeskond Koefitsendid
Kolumbia 2.45
Poola 2.75
Senegal 5.00
Jaapan 10.00

Leidsid oma lemmiku? Siis tee oma ennustus, kasutades Coolbeti 20€ väärtuses Riskivaba pakkumist.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga