Premier League`i spordipanustamise ennustused – Laupäev, 13. Jaanuar

Kuna jalgpalli MM on veel kaugel, siis kiikame vahepeal mis Inglismaal tehakse ning mida 23. Premier League`i mänguvoor meile pakkuda võib.

Kui teha hinnanguid Chelsea ning Leicesteri viimaste mängude põhjal, siis kahe kõige hiljutisema Premier League`i meistri  vaheline mäng peaks tulema tõeline, väravaterohke maiuspala. Brightonit, kes asub 12. positsioonil ja West Bromi, kes platseerub 19. tabelireal eraldab ainult 7 punkti, seega nendevaheline kohtumine peaks tulema üks kõva lahing. Samal ajal tundub, et Crystal Palace`i ja Burnley mängule panustades võid head väärtust leida.

Chelsea vs Leicester (Laupäev, 17:00)

2015/16 aastal, kui Leicester meistriks tuli, teenisid nad Chelsea vastu mängudes 4 punkti samas on nad kolmeteistkümne viimase mängu peale kokku kaotanud ülejäänud 11. Viimased 6 mängu on lõppenud Chelsea poolt vaadatuna 3-0, 1-1, 2-0, 4-3, 2-1 ja 2-0. Lisaks sellele on Chelsea võitnud järjest 9 kodust kohtumist. Seeria, mis sai alguse pärast 0-1 kaotus Manchester Cityle. Leiceste on viimasel ajal heas vormis, kuid nad on kaotanud 2 võõrsil mängu järjest. Olgugi, et viimasest 10 kohtumisest on koguni üheksas vastase väravavõrku sahistatud. Sellest tulenevalt on võimalik, et tasuks panustada  Chelsea võidule ning mõlema meeskonna värava löömisele.

Chelsea võidab 1.32 @ Coolbet
Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.93 @ Coolbet

Crystal Palace vs Burnley (Laupäev, 17:00)

Sellest ajast peale kui raudvara Roy Hodgson, kelle võib-olla enamus jalgpallisõpradest juba kandnud oli, Crystal Palace`i üle võttis on kotkad suutnud kohutavast algusest taastuda ning oma kaitset tugevdada selliselt, et isegi uskumatut hoogu omav Manchester City kuival hoida. Lisaks sellele tegid nad hiljuti 0-0 viigi ka West Bromi ja Brightoniga. Burnleyle meeldib samuti taga 0 hoida. Hiljuti on seda tehtud nii Huddersfieldi kui Brightoni vastu. Burnley on küll viimased 3 mängu Crystal Palace`i vastu võitnud, kuid nüüd kui viimased on tugevamad, siis on täitsa võimalik, et tasub panustada 0-0 viigi peale.

Lõpptulemus: 0-0 8.00 @ Coolbet

West Brom vs Brighton (Laupäev, 17:00)

West Brom vs Brighton  on kaks meeskonda, kellel ühine ajalugu põhimõtteliselt puudub. Eelmise kohtumise võitis liiga uustulnuk Brighton 3-1 ning mõlemad meeskonnad on sellest ajast peale palju viike teinud. West Brom on viigistanud 10 oma viimasest 19 Premier League`i kohtumisest. Seal hulgas ka viimased kaks neist. Märkimisväärne on, et nad on käesoleva hooaja jooksul kodus koguni seistmel korral viiki mänginud. Samal ajal on ka Brighton kõvasti viike noppinud. Nad on 1 punkti teeninud seitsmel mängul viimasest viieteistkümnest. Samuti kuuluvad sinna ka viimased kaks nende mängu. Sellest tulenevalt võib viigile panustamine päris mõistlik tegu olla.

Viik 3.00 @ Coolbet

Kas teadsid, et ainult jalkamm.ee kaudu liitudes, on Coolbetis esimene panus riskivaba? Aga just nii see on.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kombineeri Chelsea mängust mõlemad meeskonnad skoorivad, Crystal Palace`i 0-0 viigi ning West Bromi viigi üheks panuseks. Sel juhul saad kogukoefitsendiks 46,56 mis 20€ korrutades annab sulle võimaluse võita üle 900€ ning seda RISKIVABALT. Kaotuse korral saad oma panuse kuni 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga