Kas Brasiilia suudab 2018 aasta jalgpalli MM-i võita?

brasiilia jalgpallimeeskond

Brasiilia jalgpallimeeskond on läbi aegade üks edukaim rahvuskoondis. Nad on 5 kordsed maailmameistrid, 8 kordsed Lõuna-Ameerika meistrid ning nad on võitnud Konföderatsioonide Karika neljal korral. Kõikide nende saavutusteni on jõutud, näidates maailmale ühte tõeliselt meelelahutuslikku ründavat ning tehnilist jalgpalli.

PANUSTA MM-ile RISKIVABALT SIIT

Enamus kihlveokontorid on märkinud just Brasiilia jalgpalli MM 2018 ühisfavooridiks või teiseks favoriidiks, pärast häbiväärset 1-7 kaotust Saksamaale, kodumaa pinnal toimunud 2014. aasta MM-il, saab ainult aeg öelda, kas tänasel meeskonnal on see miski, mida vaja, et aasta tähtsaimal spordisündmusel võidutseda.

Adenor Bacchi määramisega peatreeneri toolile on Brasiilia 2014 aasta Rio MM-i tuhast tõusnud ning on jällegi näitamas maailma jalgpalli areenil oma jõudu. Uuenenud Brasiilia jalgpalli meeskonnal tundub olevat vaja minevat osavuse kui organiseerituse kooslust, et mitte karta ühtegi vastast. Nende 13 võitu viimase 16 mängu jooksul on enam kui muljetavaldav ning lisaks sellele heastasid nad ka oma kaotuse Argentiinale, võites neid järgnevas kohtumises 3-0. Brasiilia oli esimene riik, kes lisaks korraldajamaale, MM-ile kvalifitseerus ning FIFA edetabelis hetkel teist kohta hoidva meesmkonna  muljetavaldavat rünnakut juhib ei keegi muu kui maailma kalleim jalgpallur Neymar.

Kihlveokontorid peavad ülimalt ebatõenäoliseks, et Brasiilia alagrupist edasi ei saaks (koefitsendid selleks on hetkel 9.00). On peaaegu kindel, et nad suudavad E alagrupist, kus on lisaks veel Šveits, Costa Riva ja Serbia, edasi saada.

Šveitsi meeskond, mis koosneb peamiselt 2009. aastal U-17 MM-i võitnud mängijatest, on küll käesoleval hetkel oma viimaste aastakümnete tugevaim, kuid nad ei tohiks siiski Brasiiliale raskusi osutada. Samuti peaks Brasiilia jaoks ohutu olema Costa Rica, kes jõudis küll Rios veerandfinaali, kuid viimased kaotused Ungarile (0-1) ja Hispaaniale (0-5) erilist tugevust just ei näita.

Samas ei saa öelda ka, et Brasiilial liiga lihtne saaks olema, sest kui arvestada ka Serbiaga, kes võib põhimõtteliselt kõigile raskusi tekitada, siis on tegemist igati põneva alagrupiga. Serbia läbis kvalifikatsiooniturniiri lenneldes ning nad polnud põhimõtteliselt kordagi ohus, et peaksid MM-ist eemale jääma. Muidugi, kuna Serbia mäng osutus nende jalgpalliliidu jaoks liiga igavaks, siis nemad mängivad MM-il uue treeneri all ning eks näis ka tegemist on edas- või tagurpidise käiguga.

Brasiilia võidab oma alagrupi 1.22 (Coolbet).

Nagu ikka on Playoff faasi raskem ette ennustada kui seda on alagrupi oma. Alati on võimalus, et ülimalt tugevad meeskonnad, ei suuda oma alagruppi võita ning satuvad samaväärselt tugevatega ühele tabelipoolele nagu me nägime 2016. aasta EM-il, kus enamik favoriite olid ühes tabelipooles samal ajal kui hilisem tšempion Portugal nautis keskpäraseid vastaseid kuni finaalini välja.

Brasiiliat peaks siiski tabama märkimisväärne ebaedu kui nad kohtuks mõne suurema favoriidiga kuueteistkümnendik finaalis või isegi veerandfinaalis. Muidugi on võimalik, et nad võidavad 2018 aasta jalgpalli MM-i, kuid arvestades, et nende neli viimast edulugu tulid kõik soojemate kliimadega riikidest nagu Tšiili, Mehiko, USA ja Jaapan, siis on vägagi võimalik, et nad langevad turniirilt poolfinaalis, mõne tugeva Euroopa jalgpallimaaga kohtudes.

Brasiilia jõuab MM-il TOP 4-ja hulka 2.15 (Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

TASUTA RISKIVABA PANUS OOTAB SIIN

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga