Hispaania – Maroko panustamisvihjed

Hispaaniale piisab ka viigist edasipääsuks, kuid kindlasti lähevad nad mängu võitma. Maroko pole veel MM-il mitte ühtegi väravat löönud ja nüüd tahetakse seda teha.

Kohtumine tuleb kahe väga hea palliga mängiva meeskonna vahel. Pingevaba ja lahtine jalgpall märksõnadeks. Kuna võrdsete punktide korral vaadatakse esimese asjana üleüldist väravate vahet, tahab Hispaania Maroko värava palle täis taguda. Selle pealt on hea kaheksandikfinaalidele minna ning esikoht annab väikesed eelised.

Hispaania pole viimasest 22st kohtumisest mitte ühtegi kaotanud ja kõigis neis on ka ise värav löödud. Marokole pole viimase 21 mängu jooksul suutnud keegi vähemalt kahte väravat lüüa. Siiski on mängitud üsna nõrkade Aafrika meeskondadega ja arvatavasti suudab Hispaania selle seeria täna lõpetada.

  • Üle 3.5 värava (3.18@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad löövad värava (2.33@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga