Huddersfield vs Manchester United Spordiennustusvihjed

man utd vs huddersfield

Meie ennustused FA Karika kohtumiseks Huddersfieldi ning Man Utd vahel. Loe mida kohtumisest arvame.

Huddersfieldi tugev Premier League`i algus hääbus, mida enam talv progresseerus. Nüüd võitlevad nad ellujäämise pärast ning asuvad napilt viimasest kolmest eespool. Neid ootab ees üks tõsiselt keeruline lõpp nende EPL debüüthooajale.

Eelmises FA Karika ringis alistas Huddersfield kodus Bournemonthi 4-1 ning lisaajal ka Birninghami. Olgugi, et nende viimane vorm EPL-is pole just parimate killast, on neid kodus alati raseke võita ning nad on korra, sel hooajal, punastel kuraditel juba tallaalused tuliseks kütnud.

Manchester United on viimasel ajal samuti haavatav olnud. Nad on teeninud 2 kaotust viimasest kolmest mängust. Viimane mäng häviti võõrsil Newcastle Unitedi vastu. Mourinhot ootab järgmisel nädalal ees kohtumine Meistrite Liigas Sevilla vastu, seega on tõenäoline, et vihane Portugaallane otsustab oma põhimeestele puhkust anda.

Arvestades mõlema meeskonna viimase aja halbasid tulemusi ning fakti, et Man Utd ei pruugi kõiki põhimehi siin kohtumises mängitada, arvame, et Huddersfield`i võiduvõimalused on alahinnatud. Meie eelistaksime panuse tegemist Huddersfieldi võidu (7.05 @ Coolbet) või mängutulemuse 1-1 peale (9.00 @ Coolbet). Mäng algab laupäeval kell 19:30.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga