Chelsea vs Hull Spordiennustusvihjed

giroud

Järjekordne FA Karika kohtumine leiab aset eelmise hooaja Premier League tiitlivõitja Chelsea ning väljalangenu Hull City vahel. Antonio Conte mehed suutsid esmaspäeval küll West Bromi vastu 3-0 võidu võtta, kuid nende mured pole kaugeltki veel läbi ning ka täna asetleidev kohtumine ei saa olema nende jaoks kergeimate killast.

Chelsea järgneva viie mängu hulgas on 2 kohtumist Barcelonaga ning 2 lahingut võõrsil Manchesteri hiidude vastu seega Antonio Conte on kindlasti ahvatletud paljudele põhimeestele puhkust andma. Arvestades seda, et nad on kaotanud 2 viimasest kolmest kohtumisest mitte just kõige tugevamate meeskondade vastu, võib selline olukord kaardid Hull City kätte mängida.

Hullil on samas ka endal muresid. Nad on kõigest 1 punkti kaugusel Inglismaa tugevuselt teise liiga väljalangemistsoonist ning FA Cupil kaugele jõudmist oleks meeskonna moraali tõstmiseks hädasti vaja. Oranžid tiigrid võitsid viimase mängu 2-0 Nottingham Foresti vastu ning oma viimasest kümnest matšist on nad võitnud 3, viigistanud 4 ning kaotanud 3. Seega nende vorm on kindlasti tõusuteel ning mitte omane liigast väljapudenevale meeskonnale.

Hull on ainult 1 võõrsil peetud mängus viimasest 14. lasknud endale lüüa üle 2 värava. Arvame, et võõrustajad on selles kohtumises selgelt ülehinnatud ning meie panustaksime Hull +2.0 Aasia Händikäpiga (1.80 @ Coolbet). Head panused tunduvad olevat ka Hulli võidule (14.75 @ Coolbet), ning 1-1 lõpptulemusele (15.00 @ Coolbet). Mäng algab täna kell 22:00.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga