Chelsea vs Barcelona Spordiennustusvihjed

messi tähistab väravat

Pärast üpriski turbulentset perioodi on Chelsea viimastel nädalate jooksul suutnud lõpuks ometi oma laeva stabiilsemaks muuta. Pärast häbistavat kaotust Watfordi käest joosti üle West Bromist 3-0 ning seejärel ka Hull Cityst FA Karikasarjas tulemusega 4-0. Kumbki nendest kohtumistest polnud küll hirmkõva vastase vastu, kuid töö sai veenvalt tehtud ning eneseusk Meistrite Liiga superlahingu jaoks taastatud.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Nagu ka Chelsea pole ka Barcelona viimastel aegadel kuulikindlas vormis olnud. Ka nemad on pidanud tunnistama mõningaid lati alt läbijooksmisi. Paari nädala tagune 1-1 viik Espanyoli vastu oli sama suureks pettumuseks kui 0-0 vastasseis Getafe vastu. 2-0 võit Eibari üle polnud samuti nii kindel kui ta oleks võinud olla, kuid on üpriski tõenäoline, et Ernesto Valverde mõtles juba laupäeval eesootava Meistrite Liiga kohtumise peale.

Barcelonat võib põhimõtteliselt alati pidada 90 minutlise mängu favoriitideks ning see kohtumine pole erand. Olenemata faktist, et esimene mäng peetakse kodust eemal, on Kateloonia klubi nii favoriidiks võitmaks seda mängu kui ka siit paarist edasi veerandfinaali saamaks. Ausalt öeldes, arvestades Chelsea viimaste aegade probleemidega, on sellele ka väga raske vastu vaielda.

Praegust Barcelona mängu vaadates, võib jääda mulje, et nad teevad igaks mängus miinimuni, et saavutada võit. Viimasest seitsmest mängust on saavutatud rohkem kui üheväravaline võit ainult kahes. Mõned hooajad tagasi oleks selline asi ebareaalsena tundunud. Kui nad ka Stamford Bridge`l miinimuiga läbi üritavad ajada, siis see võib neile saatuslikuks osutuda.

Vaadates kuidas Barcelona viimasel ajal mänginud on, siis võib tegelikult ka Chelsea mängule julgelt vastu minna. Antonio Conte mehed on tuntud oma heade kontrarünnakute poolest ning nad võivad väga vabalt õnnestuda ka neile külla sõitnud hispaanlaste vastu.

Olgugi, et Barcelona on mängu favoriit, siis vaadates viigi (3.50 @ Coolbet) ning Chelsea (3.72 @ Coolbet) võidu koefitsente, tekib meil tahest tahtmata just nendele panustada. Ka mõlema meeskonna skoorimine (1.71 @ Coolbet) tundub igati loogiline valik.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma panuse 20€ ulatuses tagasi.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!