Horvaatia – Taani panustamisvihjed

Kohtuvad siiamaani turniiril väga kindlat mängu näidanud Horvaatia, kes on selles tabelipooles üks favoriite finaalikohale ja üllatusvõimeline Taani, kes loodab oma kaitsele.

Horvaatia on selline meeskond, kellele ei sobi mängida favoriidina. Nad on küll väga tugevast klassist meeskond, aga ründes puudub selline kvaliteet, mis suudaks bussi parkivad kaitsemeeskonda hõlpsalt üle mängida. Just Taani vastu nad on favoriidid ja usume, et taaskord on neil raskusi värava löömisega.

Taani hakkabki lootma oma kaitsele, mis nad üldse kaheksandifinaali tõi. Neile on löödud vaid üks värav ja see ka penaltist. Raske on näha, et nad ise suudaksid Horvaatia väravale ohtlikuks saada, kuid Eriksen mõne lubava kauglöögiga ärevust ikka tekitab.

Tõenäolised stsenaariumid on kas 1:0 või 2:0 võit Horvaatiale. Modric ja Rakitic suudavad tähtsates mängudes liidriomadusi näidata ja see toobki neile edu. Äärmisel juhul võib asi penaltiteni välja venida, kuid pigem mitte.

  • Horvaatia võit (1.9@Coolbet)
  • Modric annab väravasöödu (3.4@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga