Hispaania – Venemaa panustamisvihjed

Hispaania võitles ennast lõpuminutitega alagrupis esikohale ja vastutasuks suurepärane asetus play-offis. Venemaa võib samuti tabelipoolega rahul olla, kuid Hispaania ei ole neile kindlasti meeldiv vastane.

Lõuna-Eurooplaste tegelikust tasemest ei ole selget pilti. Kõik mängud on endale ise väga raskeks tehtud. Teatud keskendumise probleemide tõttu on nii mõnegis mängus esimesena kaotusseisu langetud. Siiski näitab taset see, et nendest on eeskujulikult välja tuldud. Costa on tipuründajana siiamaani õnnestunud ning Venemaa kaitseliini vastu sobib ta väga hästi.

Venemaa peale kahte esimest jõudemostratsiooni võttis kindla kaotuse Uruguaylt. See on kindlasti suur murekoht kuna Hispaania on klassi poolest natukene veel tugevam. Ramose ja Pique keskkaitsepaari vastu jääb Dzyuba Venemaa tipuründajana ühekülgseks. Smolov ei ole aga üldse oma mängu käima saanud. Ei näe käiku, millega Venemaa peaks Hispaaniale ohtlikuks saama.

Arvatavasti võtab Hispaania ennast rohkem kokku kui alagrupimängudes. Venemaa peab mingi aeg kodupubliku toetusel vastu, kuid 90 minutit osutub liiga pikaks. Varem või hiljem suudab Hispaania ehk tugevam oma paremuse maksma panna.

  • Hispaania võit (1.65@Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (2.25@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga