Brasiilia – Mehhiko panustamisvihjed

Turniiri suurfavoriit alustab oma teekonda play-offis Mehhiko vastu. Kell 17:00 algavas mängus saame näha kahe rivaali tulist andmist, milles väravad löömata ei jää.

Brasiilia läbis sarnaselt Prantsusmaale alagrupifaasi minimaalse pingutusega. Selles meeskonnas on veel kõvasti varu. Gabriel Jesus ja Neymar ei ole veel väravatelainele sattunud, kuid varem või hiljem see juhtub. Just Neymar oligi statistiliselt üks ohtlikumaid mängijaid alagrupifaasides ning läbi tema tekib Brasiilial palju väravavõimalusi.

Mehhiko näitas viimases alagrupimängus väsimuse märke. Kahes esimeses kohtumises anti endast maksimum ja viimases kohtumises Rootsi vastu lihtsalt laguneti. Kindlasti annab see ka kaheksandikfinaalis tunda. Eriti arvestades seda, kui jõudusäästvalt Brasiilia mänginud on.

Mehhiko meeskond ei ole kaitses istuv meeskond ning see neile saatuslikuks saabki. Nad viljelevad Brasiiliale üsna mugavat stiili. Mängupildilt on oodata sarnast kohtumist Prantsusmaa – Argentina kohtumisele, kuid nii palju väravaid ei lööda.

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.24@Coolbet)
  • Mehhiko üle 2.5 hoiatuskaardi (1.92@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga