Venemaa vs. Saudi-Araabia panustamisvihjed

Suur jalgpallipidu hakkab pihta ning selle avavad Moskvas korraldajamaa Venemaa ning Saudi-Araabia. Tegemist on kõike muud kui tavalise jalgpallimatšiga ning otsustavaks saavad väga väikesed nüansid.

Venemaa on väga suure pinge all, sest kontrollkohtumised ei andnud meeskonnale ega poolehoidjatele kübetki kindlustunnet. Eriti teeb muret nende ründemäng. Viimase kolme kohtumisega kokku(Türgi, Austria ja Prantsusmaaga) on suudetud väravaraamidesse minevaid pealelööke teha vaid viis!

Saudi-Araabiat peetakse MM-i üheks kehvemaks meeskonnaks. Hetkel nende kuulsaim mängija, Mohammed Al-Sahlawi, on koondisekarjääri jooksul löönud 28 väravat. Viimases sõpruskohtumises, mis peeti Saksamaa vastu lõi just tema meeskonna auvärava. Kokkuvõttes on tegemist üsna ebamugava vastasega, kes on turniiri eel väga palju sõpruskohtumisi pidanud.

Kui Venemaa suudab krambist üle saada ning kui igal eelneval suurturniiril apsakaid teinud väravavahil Igor Akinfejevil õnnestub seekord suuri prohmakaid vältida, peaksid nad siiski kohtumise võitma. Tõenäolised on pigem väikesed skoorid ja rohkem väravaid teisel poolajal. Lisaks sellele, leiame väärtust ka pallivaldamise protsendis.

  • Venemaa palli valdamise % üle 54.5 (1.95 @ Coolbet)
  • Teisel poolajal rohkem väravaid (2.17 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga