Austraalia – Peruu panustamisvihjed

Austraalia seis on päris keeruline. Nad peavad ise tänase kohtumise Peruu vastu võitma ning lootma, et Taani kaotab piisavalt suurelt Prantsusmaale. Selle ülesande teeb eriti raskeks see, et kohtutakse Peruuga, kes on väga arvestatav vastane.

Austraalia on hädas rünnakute realiseerimisega. Nad on löönud küll kaks väravat, kuid need on mõlemad tulnud penaltist. Tänases mängus räägib Austraalia kasuks suurem motiveeritus.

Peruu on hoolimata hetke alagrupi viimasest kohast, teinud sümpaatse turniiri. Taani vastu oldi väljakul parem meeskond, kuid penaltit ei realiseeritud. Prantsusmaaga mängus oldi viigile väga lähedal.

Austraalia tuleb väga julgelt peale. Nad peavad täna väravaid lööma ja mida rohkem, seda parem. See tähendab, et Peruu saab ka lõpuks sellist mängu mängida, milles nad tugevad on. Hoolimata Austraalia suuremast motivatsioonist on mängu favoriit Peruu. Nad tahavad turniiri edukalt lõpetada ja tõestada kõigile, et nende tegelik tase on MM-i vääriline.

  • Peruu võit (2.46@Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.12@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga