Brighton vs Chelsea – Kellele ning millele panustada?

Brighton v Chelsea Spordiennustuse Vihjed

Laupäevases esimeses mängus lähevad omavahel vastamisi liiga uustulnukad Brighton & Hove Albion ning Chelsea. Brighton, kes eelmisel aastal Championshipist kõrgeimasse liiga tõusis, on praeguseks hetkeks tõestanud, et on vääriline ka järgmisel aastal Premier League´is mängima.

Chelsea on nautimas pikka, ilma kaotuseta periood, samas kui liiga tihti on nopitud kolme punkti asemel üks. Viigid on Antoni Conte jaoks juba harjumuseks saanud ning kui see nii jätkub, siis vaevalt klubi omanikul, mitte just kõige pigema süütenööriga tüübil, Roman Abramovitšil kauaks kannatust jätkub. Eelmine kohtumine, mis toimus Chelsea koduväljakul, võideti võõrustajate poolt 2-0.

Brighton on AMEX staadinolil praktiliselt võitmatu

Brighton on kodus kaotanud kõigest ühe mängu viimasest kaheteistkümnest. Ainukesed kaotused kodus on sel hooajal saadud, hetkel liigat domineeriva Manchester City, ning viimast pühapäeval võitnud Liverpooli käest.

Tulenevalt sellest, et kajakad pole võõrsil ennast just kõige enesekindlamalt näidanud, siis ilma oma suurepärase koduse vormita, oleks nad praegusel hetkel kindlasti juba relegatsiooni kohtadel. Viimasest kaheteistkümnest võõrsil peetud mängust on võidetud 2, viigistatud 2 ning ülejäänutel on tulnud kaotusega leppida. Brightoni viimane mäng, kus kaotati West Bromile 2-0, eriti heast küljest nende mängu just ei peegelda, arvestades, et West Brom ise oli 20  järjestikust EPL kohtumit võiduta olnud.

Chelsea otsib teed tagasi võitvale lainele

Mured Chelsea telgitaguste probleemide üle on jätkuvalt õhus, sest mida mäng edasi, seda enam suudetakse näidata aina elutumat ning kiretut jalgpalli. Kõigile on teada, et Antonio Conte oli juba eelmisel hooajal, pärast 2 kuud Inglismaal olekut, mitte just väga õnnelik ning sarnased kõlakad on esile kerkinud ka käesoleval hooajal. Conte, kes on tuntud oma organiseerituse ning karmi käe pärast, pole sel hooajal nii veatud mängu ega olekut näidata suutnud. Kaotust on küll kõikide sarjade peale tunnistatud ainult viiel korral, kuid samas pole liigagi tihti suudetud võita ka kõige lihtsamaid vastaseid. Nad on viigistanud koguni 9 mängu ning paistab, et neil pole suurimaks eduks lihtsalt piisavalt püssirohtu.

morata out
Morata ja Pedro jätavad mängu Brightoni vastu vahele, sest mõlemad teenisid FA karikasarjas 2 kollast kaari.

Chelsea pole küll viimased 9 mängu kaotusekibedust tunnud, kuid mitmed viigid on kindlasti Conte jaoks kaotuse mekiga olnud. Hetkel ollakse liigatabelis neljandal kohal, kus heideldakse Meistre Liiga kohtade pärast nii Liverpooli, Manchester Unitedi kui Tottenhamiga. Esikoht tundub olevat ammu läinud, sest Manchester City tundub käesoleval hooajal kui teiselt planeedilt.

Koefitsendid

Chelsea võidukoefitsendiks coolbetis on 1.67 samal ajal kui Brigtoni võitu hinnatakse 5.95 vääriliseks. Viigipeale panustades saad hetkel hinnaks 3.95.

Soovitame:

Chelsea võidab 1.67 @ coolbet
Alla 2.5 värava 1.68 @ coolbet
Michy Batshuayi lööb värava 2.35 @ coolbet

Kas teadsid, et ainult jalkamm.ee kaudu liitudes, on Coolbetis esimene panus riskivaba? Aga just nii see on!

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kui panustad 20€ näiteks Chelsea võidu peale 1-0(5.50), saad  võimaluse võita 110€ ning seda absouluutselt RISKIVABALT. Kaotuse korral saad oma panuse kuni 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga