Manchester United vs Stoke City – Kellele ning millele panustada?

Manchester United loodab täna, Old Traffordil, Stoke City vastu oma võidukat uut aastat jätkata. Punased kuradid lõpetasid viimaks oma halva seeria võiduga, käesoleva aasta esimesel päeval, kuid sellegi poolest on nad liidrist, Manchester Cityst koguni 15 punkti kaugusel. Teises tabeli otsas asuv Stoke City on vajunud juba väljakukkumistsooni . Loe edasi ning saa teada, mida meie sellest mängust arvame.

Manchester United FC vs Stoke City FC – Spordiennustuse vihjed

United lõpetas kolme järjestikkuse viigiga lõppenud seeria kui nad suutsid põlvili suruda Evertoni seisuga 2-0. Pärast seda suudeti alistada ka Derby County ning edeneda FA Karikasarjas neljandasse ringi.

Stoke on kaotanud oma viimased kaks Premier League`i mängu. Lisaks sellele said nad ka FA Karikasarjas šokikaotuse Coventry City vastu. Viimane häbistav allajäämine maksis nende peatreenerile Mark Hughesile ka tema töökoha.

Viimane omavaheline kohtumine Manu ning Stoke City vahel leidis aset Septembris Bet365 staadionil, mis lõppes 2-2 viigiga. Ka üleelmine mäng, mis leidis aset Old Traffordil, lõppes viigiga. Tookord jäi seisuks 1-1. Meie ennustame seekord siiski Unitedi võitu.

Manchester United FC vs Stoke City FC – Koefitsendid

Stoke`i võidukoefitsent on 15.00, kuid on väga ebatõenäoline, et nad punaste kuradite vastu võidu suudaksid võtta. Staffordshire`i meeskond on võiduta kolm kohtumist järjest ning vaevalt Premier League`i hetkel teist kohta omava meeskonna vastu midagi muutub. Eriti kuna viimane on just hiljuti oma vormi uuesti leidmas. Eelnevad kolm omavahelist kohtumist on küll viigiga lõppenud, kuid Stoke`i tänavune kaitsemäng küll erilist kindlustunnet ei tekita. Meie ennustame, et United võidab selle mängu kindlalt.

Manchester United võidab:  1.24 @ Coolbet

Stoke City võidab:  13.20 @ Coolbet

Manchester United FC vs Stoke City FC – Lõpptulemuse koefitsendid

Kuigi Manchester Unitedil oli detsembris raske perioon, on nad kodus üpriski häid tulemusi näidanud. Nad on kaotanud kõigest 1 mängu 11-st. Samal ajal omab Stoke kõige halvemat võõrsil mängude vormi läbi käesoleva hooaja. Nad on võõrsil võitnud kõigest ühe mängu, Watfordi vastu. Tõenäoliselt läheb Stoke kohtumisele kaitsva taktikaga, mis mängib kõik kaardid kätte Manule, sest Stoke`i kaitse on siiamaani pigem sõela, kui bussi omadustega olnud. Ennustame, et mäng võiks lõppeda 2-0 Unitedi võiduga.

Lõpptulemus: Manchester United võidab 2-0, 7.00 @ Coolbet

Manchester United FC vs Stoke City FC – Üle/Alla 2.5 Värava

United on võitnud oma kaks viimast mängu Old Traffordil, kaitsva taktikaga meeskondade vastu, väikese skooriga. Kahel mängul kolmest on löödud alla 2 värava ning viimane kohtumine Stoke`i vastu Old Traffordil lõppes samuti 1-1. Ennustame, et kohtumises lüüakse alla 2.5 värava.

Väravate arv: alla 2.5, 2.60 @ Coolbet

Manchester United FC vs Stoke City FC – Esimene väravalööja

Romelu Lukaku on käesoleval hooajal Unitedi kõige tulemuslikumaks ründajaks. Ta on löönud kõikide võistluste peale kokku 16 väravat. Võimsal belglasel oli küll 4 mänguline ilma väravata seeria, kuid ta naasis skorivale teele Derby County vastu FA Karika kohtumises. Lisaks sellele lõi Lukaku värava ka eelmises omavahelises kohtumises. Ennustame, et esimeseks väravalööjaks on Romelu Lukaku.

Esimene väravalööja: Romelu Lukaku 3.50 @ Coolbet

Kas teadsid, et ainult jalkamm.ee kaudu liitudes, on Coolbetis esimene panus riskivaba? Aga just nii see on!

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning. Kui panustad 20€ näiteks täpse tulemuse 2-0 peale, saad  võimaluse võita 140€ ning seda absouluutselt RISKIVABALT. Kaotuse korral saad oma panuse kuni 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga