Tänased Premier League Ennustusvihjed– 20 jaanuar

EPL spordiennustus

Täna on järjekordselt mõnusal hulgal EPL actionit oodata. Järjekorras ootab 8 mängu, mille hulgas ka TOP6 meeskondade – Chelsea, Arsenal, Man Utd ja Man City kohtumised. Meie ennustusvihjed hõlmavad järgmisi kohtumisi: Arsenal vs Crystal Palace, Burnley vs Manchester United, ning Leicester vs Watford.

Arsenal vs Crystal Palace (Laupäev 17:00)

Arsenal pudenes eelmisel nädalal Nottingham Foresti vastu FA Karikasarjast ning nende hooaeg on sattunud katastroofi lävepakule. Arsene Wenger peab midagi väga erilist välja mõtlema, et nende ees 8 punktilist edu hoidev Chelsea kätte saada ning koht järgmise aasta Meistrite Liigasse kindlustada.

Mäng Crystal Palace`iga võib selle teekonna alustuseks päris hea sündmus olla. Arsenal on kotkaste vastu võitnud viimased 6 kohtumist 7-st ning nad võitsid ka eelneva kohtumise käesoleval hooajal 3-2. Samas on Crystal Palace viimasel ajal juba paar üllatust pakkunud. Viimasest seitsmest omavahelisest mängust viiel on löödud vähemalt 3 väravat ning eelmises kohtumises löödi koguni 5, seega meie ennustus on, et mängus lüüakse üle 2.5 värava.

Mängus lüüakse üle 2.5 Värava 1.65 @ Coolbet

Burnley vs Manchester United (Laupäev 17:00)

Burnley on Meistrite Liiga kohale 1 punkti võrra lähemal kui nad on seda väljalangemistsoonile, kuid kindlasti on nad enam kui õnnelikud kui neil õnnestub ka mai kuus tabeli ülemises osas asuda.

Ka nende saldo Manchester Unitedi vastu vihjab, et viimasel ei saa olema mõnusat jalutuskäiku pargis. Oma viimasest kolmest mängust kodus Unitedi vastu, on Burnley teeninud 4 punkti ning lisaks sellele on Old Traffordil viiki mängitud viimased 2 kohtumist. Kedagi ei üllataks kui Manu selle mängu võidaks, kuid eelnevaid kohtumisi arvesse võttes ning koefitsente vaadates, peitub väärtus hoopis viigile panustades.

Mäng lõppeb viigiga 3.85 @ Coolbet

Leicester vs Watford (Laupäev 17:00)

Neli viiest viimasest mängus nende kahe vahel on võitnud kodus mängiv meeskond ning ühe korra võitis võõrsil Leicester. Mõlemad meeskonnad on 2017/2018 hooajal olnud suhteliselt ebastabiilsed, kaotades mänge, mida nad oleksid pidanud võitma ning võites selliseid, mida nad oleksid pidanud kaotama. Leicesteri viimased kodused tulemused iseloomustavad seda ebastabiilsust ülihästi – võit Huddersfieldi vastu, viik Manu vastu, ning 0-3 tappasaamine, liiga outsaideri, Crystal Palace`i vastu. Watford omakorda alistas Novembris Newcastle`i 3-0 ning seejärel kaotas 4 järjestikkust kohtumist.

Tulenevalt sellest, et mõlemad meeskonnad on vägagi ettearvamatud, siis tasub mõelda panusele, et mängus lüüakse üle 2.5 värava. Seitsmel juhul kaheksast viimasest omavahelisest kohtumisest, oleks see panus võitev olnud.

Mängus lüüakse üle 2.5 Värava 1.73 @ Coolbet

Kas teadsid, et ainult jalkamm.ee kaudu liitudes, on Coolbetis esimene panus riskivaba? Aga just nii see on.

Tee oma ennustus, kasutades Coolbeti 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kombineeri meie kolm soovitatud panust üheks kombopanuseks. Sel juhul saad kogukoefitsendiks 10,99, mis 20€ korrutades annab sulle võimaluse võita üle 220€ ning seda RISKIVABALT. Kaotuse korral saad oma panuse kuni 20€ ulatuses tagasi.

VAATA PAKKUMIST SIIT

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga