Belgia 4 Costa Rica 1, Hazard pidi longates platsilt lahkuma

Kuigi Belgia jäi 24. minutil Costa Rica vastu 0-1 kaotusseisu, polnud neil erilisi probleeme mäng enda kasuks pöörata ning lõpuks 4-1 võit võtta. Murepilvi siiski jagub. Eden Hazard pidi 70. minutil, vigastuse ohu tõttu, longates platsilt lahkuma.

Platsilt lahkudes oli tema näol ilmselge ebamugavustunne, kuid tõelisi ohu märke – pisaraid õnneks mitte. Hilisemal pressikonverentsil tõdes ka Belgia peatreener Roberto Martinez, et lahti ei ole midagi tõsist ning muretseda pole vaja. Mees olla lihtsalt “puuka” saanud.

Embed from Getty Images

Hazard oli Costa Rica vastu suurepärases hoos. Ta jooksutas pidevalt Lõuna-Ameerika meeskonna kaitse kokku ning jagas suurepäraseid sööte nii paremale kui vasakule.

Ka Romeu Lukaku näitas koondise eest traditsiooniliselt head minekut. Ta lõi mängus 2 väravat ning nüüdeks on ta Belgia eest viimase 9 mänguga löönud koguni 13 väravat.

Belgia (3-4-3): Courtois; Alderweireld, Boyata (Dendoncker 66), Vertonghen; Meunier (Chadli 46), De Bruyne (Tielemans 71), Carrasco; Mertens (Batshuayi 52), Lukaku (Thorgan Hazard 65), Hazard (Dembele 70)

Väravad: Mertens 31, Lukaku 42, 50, Batshuayi 64

Costa Rica (5-4-1): Navas, Gamboa (Smith 66), Duarte, Acosta, Gonzalez, Oviedo (Calvo 46); Bolanos (Guzman 62), Tejeda, Borges (Azofeifa 76), Ruiz (Campbell 66), Urena (Venegas 46)
Väravad: Ruiz 24
Kollased kaardid: Gonzalez