Poola vs. Leedu panustamisvihjed

Poola valis oma viimase kontrollkohtumise vastaseks Leedu. Võitjas küsimust ei tohiks olla, kuid kodumeeskond peab tõestama, et nad suudavad ka kaitses mängida. Viimases kahes mängus on lastud nii Lõuna-Koreal kui ka Tšiilil endale kaks palli võrku panna. Seda on selgelt liiga palju.

Rünnak on Leedul väga kvaliteetne ja tõenäoliselt näeme üsna sarnast kohtumist Eesti – Maroko kohtumisele, kus MM-ile sõitev sats vähegi pingutades mängis täielikult üle Balti meeskonna.

Omavahelistesse kohtumistesse süvenedes näeme, et Poola on Leedu jaoks üsna mugav vastane olnud. viimasest kolmest kohtumisest on mõlemad ühe võitnud ning üks mäng on viiki jäänud. Siiski on nendest piisavalt aega möödas ja koondiste tasemevahe on suurem kui varem.

Arvatavasti valis Poola just sellepärast endale Leedu viimaseks vastaseks, et neid heas mõttes “klobida” ning positiivsete emotsioonidega tiitlivõistlustele sõita. Kindlasti tahetakse ka kaitses parem partii teha.

  • Poola üle 2.5 värava (2.15@Coolbet)
  • Poolaeg/Täisaeg –  Poola/Poola (1.65@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga