Belgia vs Costa Rica ja Lõuna-Korea vs Senegal Panustamisvihjed

Lõuna-Korea – Senegal (Sõpruskohtumine 16:00)

Austrias kohtuvad vastavalt Maailma 57. ja 27. meeskond. Kergeks favoriidiks on Aafrika meeskond Senegal. Mõlemal koondisel käsil üsna mannetu seeria, kuid täna on hea võimalus seda muuta.

Kumbki meeskond rünnakul ei sära ning mängud on üldiselt madalaskoorilised. Kui Sadio Mane  hoogu ei lähe,  on oodata maksimum kaks väravat. Huvitava statistikana võib välja tuua, et Senegali viiest viimasest mängust lausa neljas on esimene poolaeg viiki jäänud. Ka täna on viik õhus.

  • 1. Poolaeg jääb viiki (1.98@Coolbet)
Belgia – Costa Rica (Sõpruskohtumine 21:45)

Belgia sai viimases kohtumises Egiptuse vastu püssi paukuma. Täna on neil hea võimalus seda jätkata. Siiski on Costa Rica meeskond kindlasti ebamugavam vastane. Kaitses seistakse tublilt, Inglismaa suutis viimases kohtumises siiski neile kaks ära lüüa.

Arvatavasti suudab Costa Rica üsna kaua oma värava puhtana hoida, kuid hiljemalt teisel poolajal surub Belgia oma ründevõimsusega Costa Rica ära. Üldiselt ongi kodumeeskonnal  probleem, et esimest väravat ei suudeta kuidagi ära lüüa, kuid kui see õnnestub, siis on järgmised lihtsad tulema, sest tegemist on väga kvaliteetse kontrarünnakute meeskonnaga.

  • 2. Poolaeg lüüakse rohkem väravaid (2.12@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga