Arsenal vs AC Milan Panustamisvihjed

me armastame wengerit

Käesoleva paari esimeses kohtumises nägime Arsenali vormikõvera järsku suunamuutust kuristiku trajektoorilt taevasse ning täna on nende missiooniks hea tulemus ära vormistada. Loe edasi ning saa teada, mida meie matšist arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Mõlema meeskonna jaoks on just praegusel hetkel Euroopa Liiga ülimalt tähtis. Seda sellepärast, et see on kummagi parimaks võimaluseks järgmisel aastal Meistrite Liigasse pääsemiseks. Kas Arsenal suudab oma värskelt leitud vormi jätkata ning siit paarist edasi pääseda?

Arsenali võit Milani üle esimeses kohtumises oli ilmselge moraalibooster. Sellele järgnes suurepärane 3-0 võit Watfordi vastu laupäeval. Kaks järjestikust nullimängu üllatasid tõenäoliselt Wengerit ennast. Ka Milan oli nädalavahetusel edukas, kui saavutati napp 1-0 võit Genoa üle ning vähendati TOP6-ga vahet. Erinevalt Arsenalist, on neil veel õhkõrnad lootused läbi koduse liiga järgmiseks aastaks Meistrite Liiga koht lunastada.

Raske on loota, et Milan Londonis koduse kaotuse heaks suudab teha. Eriti veel kui vaadata fakti, et Arsenal on sel hooajal kodus kaotanud ainult EPL kahe tugevaima meeskonna vastu. Kuigi eelmise Euroopa Liiga ringi korduskohtumises Östersundi vastu lasti jalg nõrgaks ning kaotati, on raske ette kujutada stsenaariumit, et Itaalia meeskond neile tänases kohtumises 3 vastuseta väravat peaks kõmmutama. Eriti veel kui arvesse võtta seda, et nad on 2017/2018 aastal vaid kolmel korral üle 2 värava löönud.

Arsenal on kodus ohtlik ning tõenäoliselt vajab Milan vähemalt 3 väravat, et siit paarist järgmisesse ringi pääseda. Arsenal on Londonis skoorinud kõikides liigamängudes ning lisaks sellele on vähemalt üks värav löödud ka seitmes Euroopa Liiga mängus üheksast. Henrikh Mkhitaryan on viimaks hakanud oma potentsiaali realiseerima ning meie arust on just tema mängu üheks peamiseks väravalööja kandidaadiks.

Henrikh Mkhitaryan skoorib: 3.20 @ Coolbet.

Samas me ei näe ka seda, et Milan siin vastasseisus nulli peale peaks jääma. Wengeri kaitse on endale värava lasknud lüüa kuues viimasest seitsmest mängust EPL TOP9 tiimide vastu, samal ajal kui Itaallased on skoorinud kõikides kaheksas viimases võõrsil peetud kohtumises. Ennustame, et mõlemad meeskonnad skoorivad ning, et mängu lõpptulemuseks on viik.

Mõlemad meeskonnad skoorivad: 1.62 @ Coolbet.

Mängu lõppeb viigiga: 3.55 @ Coolbet.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga