Austria – Brasiilia panustamisvihjed

neymar rusikas püsti

Kell 17:00 pannakse pall mängu Viinis, kus kohtuvad selle aasta sõpruskohtumistes parimaid tulemusi näidanud meeskonnad. Brasiiliale on kohtumine ideaalseks peaprooviks. Austria tahab jätkata head seeriat, millega tulevastele koondisemängudele kindlalt vastu minna.

Mõlemad meeskonnad on kaitses väga kindlad olnud. Brasiiliale pole see aasta keegi väravat suutnud lüüa. Austriale on neljas mängus löödud vaid üks ja see tugeva Saksamaa poolt. Ka tänasest kohtumisest on oodata üsna kinnist mängu ning madalat skoori.

Brasiilia on küll paberil favoriit, kuid arvatavasti mängitakse üks poolaeg tugevaima koosseisuga ning teine poolaeg pigem vahetusmeestega. Austria esimene ülesanne endal null taga hoida ning äkki mõnest kontrast õnnestub Brasiiliat üllatada.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.