Eesti vs. Maroko panustamisvihjed

maroko meeskond

Tuleb kiita Eesti Jalgpalliliitu, kes on toonud koju kätte võimaluse näha sellist meeskonda nagu Maroko. Väga huvitava ning atraktiivse, ühe tugevaima Aafrika meeskonna, keda tüürib mitme Aafrika klubi eesotsas tegutsenud Prantslane Herve Renard.


Mängu kannab üle ETV2 algusega 18:50


Keskmine jalgpallisõber ootas enne MM-i Eestisse mõnda tippmeeskonda, kuid seda Maroko peaaegu ongi. Nagu Martin Reim sõnas, et nende taset võib võrrelda nii Horvaatia kui ka Belgiaga. Muidugi on selles natukene liialt viisakust, kuid kvaliteeti on Aafrika meeskonnas rohkelt.

Kaitsest leiab nii Real Madridi, Lille kui Juventuse mehi. Keskväljal Feyenoordi, Ajaxi ja Galatasaray taset ning rünnakul Malaga ja Türgi liiga kogemust. Lisaks väravas Girona põhiväravavaht Y.Bonou. Eriti tulebki tunnustada Maroko kaitset, mis on kindlasti MM-i vääriline. Rünnakul on talenti võrreldes tippmeeskondadega vähem.

Eesti meeskond mängib koduväljakul alati hingestatult ning publiku toetus on aidanud meeskonnal väga ilusaid tulemusi saavutada. Ragnar Klavan kohtumises kaasa ei tee, kuid väravasuul seisab taas Mihkel Aksalu ning pingi peal on mitu uut meest eesotsas Tristan Koskoriga, kes on Premium liiga parim eestlasest väravakütt.

Kogu austusest Eesti meeskonna vastu tuleb tõdeda, et Maroko on hetkel tasemelt palju tugevam meeskond ning tänane mäng on neile väga tähtis. Meie ennustame, et külalised võtavad 2:0 võidu.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga