Salah tegi Egiptuse koondisega treeningu kaasa ning sõitis Venemaale

Salah on tagasi Egiptuse koondise treeningutel

Salah osales, kodumaal fännide ees, Egiptuse koondise viimasel treeningul, kus teda koheldi nagu ühte tõelist kangelast. Mees tegi kogu treeningu kaasa ning tundub, et ta on egiptlaste MM-i esimeseks mänguks Uruguai vastu valmis.

Pärast treeningut siirdus Egiptuse koondis lennule, mis lendas otse Grozny lennujaama. Salah jäi kaamerasilma ette nii lennukile sisenedes kui seal olles, pakatades positiivsusest igal sammul.

Salah koos meeskonnakaaslastega lennukis

Salah, kes sai vastuolulisel moel Meistrite Liiga finaalis vigastada on tõusnud, oma kodumaal, Egiptuses tõelisse jumala staatusesse. Mõte, et egiptlased peaks MM-il ilma temata osalema, ei tuleks ilmselt ka siis kõne alla, kui Salah praegu veel karkude ringi liiguks.

Kui algselt tundus Sergio Ramose, mehe, kes Salagi vigastas, sõnade järgi, et mehed leppisid ära ning, et egiptlane andestas esimesele tema vigastamise eest, siis viimased sõnavõtud jätavad mulje, et nii see pole.

Nimelt on egiptlane väitnud, et ta ei öelnud Ramosele, et tema teo andestab ning üldsegi peab ta võimalikuks seda, et hispaanlasele olid antud selged juhtnöörid ning ülesanne teda vigastada. Lisaks Salahi mängust välja löömisele, õnnestus Ramosel Meistrite Liiga finaalis ka Liverpooli väravavahile märkamatult peapõrutus tekitada.

Oleks ülimalt põnev näha nende kahe mehe kohtumist ka MM-i finaalturniiril. Selleks, aga peavad mõlemad kõigepealt alagrupist edasi pääsema.

Egiptuse esimene mäng toimub 15. juunil kell 15:00 Uruguai vasti. Hispaania mängib samal päeval kell 21:00 kui kohtub Portugaliga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga