Uruguay – Prantsusmaa panustamisvihjed

Kätte on jõudnud esimene veerandfinaal, mille võitja jätkab teekonda juba nelja tugevaima koondise hulgas. Kindel on see, et järele on jäänud väga võrdsed ja kvaliteetsed meeskonnad, otsustavaks saavad aina väiksemad nüansid.

Uruguay kaitsest on nii palju räägitud, et seda ei olegi enam vaja rõhutada. Üks sisselastud värav kinnitab seda fakti. Pigem peituvad mured ründeliinis. Cavani vigastuse tüüpi arvestades on ülimalt ebareaalne, et ta väljakule jookseb. See tähendab, et põhiraskus langeb Suarezele, kuid sellest on liiga vähe, et mängida üle Prantsusmaa kaitseliini.

Prantsusmaa edenes veerandfinaali väga võimsa esitusega Argentina vastu. Nende kvaliteeti näitas see, kui kiiresti suudeti oma mängu muuta seoses Argentina õnnestumistega. Rünnak jättis tõeliselt võimsa mulje. Kaitse tegi mõned prohmakad ja Uruguay vastu tuleb neid kindlasti vältida.

Kokkuvõttes on siin paaris favoriit Prantsusmaa. Ühtlasem ja sügavam meeskond. Uruguay võib küll kaitses teha väga tugeva esituse, kuid võitmiseks on vaja ka väravaid lüüa.

  • Prantsusmaa võit (2.04@Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.65@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga