Brasiilia – Belgia panustamisvihjed

Paljude jalgpallisõprade selle MM-i turniiri lemmik mängus pannakse pall mängu kell 21:00. Eksperdid väidavad, et just selle mängu võitja on ka suurim favoriit Karikale, mis mängitakse välja juba järgmisel nädalal.

Brasiilia mängis Mehhikoga kindla peale ilma riske võtmata ning see tasus ennast lõpuks ka ära. Nad on järelejäänud meeskondadest näidanud kõige kindlamat mängu. Väike ohumärk on see, et nende parim kaitsev poolik Casemiro peab mängu kahe kollase tõttu vahele jätma, kuid nende kaitse on sellegi poolest Belgia omast kindlam.

Belgia jõudis viimase minuti väravaga veerandfinaali. Jäädi 0:2 kaotusseisu, kuid sellest suudeti poole tunniga välja tulla ja tasuks 3:2 võit. See mäng mõjus neile tõelise äratuskellana ja kokkuvõttes võib kasuks tulla. Nüüd minnakse mängule palju ettevaatlikumalt. Jaapani vastu tõsteti äärekaitsjad väga aktiivselt rünnakule ja kaitsesse jäid nad hiljaks. Brasiilia vastu nii ei riskita.

Kokkuvõttes rünnakul ja keskväljal on meeskonnad üsna võrdsed, aga kaitses tuleb plusspunktid anda Brasiiliale. Belgia kaitse ei ole veel koondises sellisel tasemel, et terve mäng perfektne esitus teha. Oodata on üsna ettevaatliku ja hiilivat mängu mõlemalt poolt, aga eelis on Brasiilial.

• Brasiilia võit (2.21@Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (1.85@Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.