Teisipäevased 17.04 panustamisvihjed

Bc Valga Maks&Moorits – KK Pärnu sadam (19:00)

Panus: Alla 154.5 punkti (1.9@ Coolbet)

Eesti korvpalli meistriliiga on jõudnud otsustavasse faasi. Tegemist on paari esimese omavahelise kohtumisega play-offis. Pärnu meeskond on üsna distsiplineeritud ning mängib kaitsest lähtuvalt. Valga meeskond on hooaja jooksul toimunud koosseisu muudatustega kaotanud voolavuse rünnakul. Arvatavasti alustatakse play-offe üsna kinnise ja võitlusliku mänguga, mis jätab punktiskoori küllaltki madalaks.

PANUSTA MÄNGULE RISKIVABALT SIIT

Brighton – Tottenham Hotspur (Premier League 21:45)

Panus: Tottenham lööb üle 2.5 värava (2.85@ Coolbet)

Hooaja lõpud on enamikes liigades küllaltki väravaterohked. Seda põhjusel, et meeskondadel on vaja riskida tabeliseisu parandamiseks või lihtsalt pole enam midagi erilist mängus.

Antud mängus on Tottenhamil vaja võidupunktid ära võtta, sest vastasel korral ei pruugi praegu kindlana tunduv Meistrite liiga koht ja seitsme punktine edu Chelsea ees nii turvaline olla.

Tottenhami ründeäss Harry Kane on hetkel Premier League´i skoorimise edetabelis teisel kohal ning esikohast lahutab teda viis väravat. Kindlasti läheb ta siia mängule mõtetega vähemalt kolm ära lüüa! Tõenäoliselt suudab favoriit tasemevahe üsna kindlalt maksma panna.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga