Esmaspäevased 16.04 panustamisvihjed

West Ham United – Stoke City (Premier League 22:00)

Panus: Nurgalöögid üle 10.5 (2.05@Coolbet)
Panus: Väravad üle 2 (1.55@Coolbet)

Tegemist on mõlemale meeskonnale ülitähtsa mänguga, et jääda ka järgmiseks hooajaks Premier League´i. Kui West Ham saab endale veel libastumist lubada, siis Stoke City peab kindlasti siit mängust punkte võtma. See kõik tähendab, et siin mängus minnakse väravaid lööma ja võetakse suuremaid riske kui tavaliselt. Riskid toovad kaasa palju ohtlike rünnakuid ning nurgalöökide arv siin mängus tõuseb arvatavasti üsna kõrgeks. Samuti pole West Hami viimases kümnes Premier League´i kohtumises löödud alla kahe värava.

Golden State Warriors – San Antonio Spurs

Panus: Üle 205.5 punkti(1.92@Coolbet)

Steve Kerr tegi esimeses mängus geniaalse käigu kui tõi algviisikus väljakule Andre Iguodala. See andis neile kaitses tohutu eelise ja San Antonio mängijad ei suutnudki mängu sisse saada. Enamus Spursi mängijatest põrusid. Tulemuseks üsna kindel võit Warriorsile. Kahtlen, et kahes järjestikuses mängus Spurs niimoodi rünnakul põrub. Pigem teises mängus Golden State´i kaitse nii lukus ei ole ja Spurs teeb rünnakul soliidsema mängu.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga