Roma vs Barcelona Panustamisvihjed

Panustamisvihjed teisipäevasele kell 21:45 aset leidvale Meistrite Liiga veerandfinaal kohtumisele Romas. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

Mängu kannab üle TV6 algusega 21:30

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Erinevalt teisest täna aset leidvast Meistrite Liiga mängust tundub, et käesoleva veerandfinaali edasipääseja on otsustatud. Barcelona kindel 4-1 võit kodus jättis Romale vähe võimalusi. Ainumas Itaalia meeskonna lootusekiir püsib elus tänu Edin Dzeko auväravale.

Kuigi edasipääseja on põhimõtteliselt otsustatud, ei tähenda see seda, et me mängu mõne rekreatsioonilise panusega põnevamaks ei saa muuta.

Meeskondade uudised

Radja Nainggolan, kes esimese mängu vahele jättis on nüüd Roma jaoks jälle terve.

Barcelonal on vigastustega kõik korras ning suuremad mured puuduvad. Mehed, kes nädalavahetusel liigamängus puhata said on täna üpriski tõenäolised alustajad. Nii Sergio Busquets, Jordi Alba, Andres Iniesta ning Samuel Umtiti peaksid mänguks valmis olema.

Ennustused

Ei pea geenius olema, et mõista, et Roma edasipääsuvõimalused siit paarist on minimaalsed. Sellegipoolest ei saa nende strateegiaks olla muud kui esimesest minutist peale ründamine ning lootus, et ühele maailma parimale jalgpalli klubile lüüakse varakult 2 väravat ära. See annaks neile võimaluse ka kaitsele keskenduda ning loota, et õnnestutakse veel 1 värava löömisele.

Selline stsenaarium jääb muidugi fantaasiavaldkonda. Keskendume nüüd sellele, mis on vähe reaalsem.

Kuigi Barcelona pole oma reisidel Itaaliasse just eriti edukas olnud (kuuest viimasest Meistrite Liiga mängust Itaalias on võidetud ainult ühel korral), siis sellegipoolest ennustame, et nad suudavad Roma kaitse üle mängida ning vähemalt ühel korral skoorida.

Tulenevalt Barca mitte nii heast vormist Itaalia pinnal mängides, siis ennustame, et käesolev kohtumine lõpeb viigiga (4.55 @ Coolbet) ning, et mõlemad meeskonnad skoorivad (1.57 @ Coolbet).

Kui Roma peaks väravani jõudma, siis panustaksime, et autoriks saab olema ei keegi muu kui heas vormis olev Edin Dzeko (Dzeko skoorib 2.90 @ Coolbet).

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

• Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.