Manchester City vs Liverpool Panustamisvihjed

Panustamisvihjed teisipäevasele kell 21:45 aset leidvale Meistrite Liiga veerandfinaal kohtumisele Etihad staadionil. Loe edasi ning saad teada, mida meie mängust arvame.

VÕTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Võiks arvata, et Liverpooli 3-0 võit esimeses kohtumises, muutis korduskohtumise igavaks ning mõtetuks, siis antud juhul see siiski nii pole. Kui on olemas meeskond, kes sellest seisust välja võib tulla, siis käesoleval hooajal on see just Pep Guardiola juhendatav sats ning nagu mõlemad treeneridki ütlesid, see matš ei ole kaugeltki veel läbi.

Mängu kannab üle Viasat Sport Baltic algusega 21:35

Meeskondade uudised

Nii Kyle Walker kui Kevin De Bruyne, käes mängus Manchester Unitediga said puhata, on mänguvalmis. Samuti on City jaoks saadaval ka vigastusest taastunud Sergio Agüero.

Liverpooli poolt peab mängu kaartidega vahele jätma Jordan Henderson. Mohamed Salah`i mängimine tundub hetkel veel kahtluse all. Pole 100% teada kas ta on suutnud eelmises mängust korjatud kubemelihase vigastusest taastuda. Emre Can on seljavigastuse tõttu väljas. Võimalik, et kuni hooaja lõpuni.

Ennustused

Naljakas fakt on, et Manchester City edasipääsulootusi (5.75 @ Coolbet) peetakse paremaks kui Liverpooli šansse käesoleva mängu võitmiseks (6.10 @ Coolbet). See näitab kui võimas on Pep Guardiola mehed sel hooajal olnud. Nad on 0-3 taga, kuid ikkagi ei saa neid veel vähemalgi määral maha kanda.

Kõik eeldavad, et ka sellest mängust tuleb suureskooriline kohtumine. Coolbet märgib üle 2.5 värava löömise koefitsendiks lausa 1.38. Alla 2.5 värava koefitsendiks on samas 2.98.

On väga raske öelda kuidas see mäng välja kujuneb, sest kõik oleneb kui kiiresti ning kes esimese värava peaks ära lööma. Kuna nii palju teadmatust on õhus, siis meie võtaksimegi just normaalsest arusaamast erineva liini ning panustaksime, just head hinda meeles pidades, alla 2.5 väravale. Muidugi on tõenäoline, et lüüakse rohkem, aga meie näeme väärtust just selles.

Kui lõpptulemust vaadata, siis ka siin meeldiks meile pigem mängu “outsaiderile” panustada. Liverpooli koef mängu võitmaks on 6.10 ning kui nad peaksid kiirelt ühe ära lööma, siis on City lootused kustunud ning mäng saab hoopis teise tähenduse. (Liverpool võidab 6.10 @ Coolbet).

Ei maksa unustada ka seda, et City kaotas laupäeval Manule ning palju oleneb Guardiola võimekusest viimaks mehed õigele lainele. Olgugi, et EPL tiitel on põhimõtteliselt käes, valitsevad kindlasti meeskonda vägagi kahetised tunded, sest vastu on võetud kaotus ülitähtsas mängus Liverpoolile ning pähe saadi ka kodus linnarivaali Unitedi käest.

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga