Reedesed 20.04 panustamisvihjed

Tartu Tammeka – JK Pärnu Vaprus (Eesti Premium Liiga 19:30)

Eesti jalgpalli liiga on sel hooajal üsna ebavõrdne. Tabeli lõpu ja juba keskmike tasemevahe on märkimisväärne. Tammeka hoiab tänu heale kaitsele tabelis 3-4 kohta. Pärnul nii hästi läinud ei ole ning hetkel ollakse viimased.

Tartu meeskonna tase võrreldes Pärnuga on selline, et kõik peale võidu neid ei rahuldaks. Arvame, et kodus nad suudavad ka selle saavutada ilma suurema vaevata.

Panus: Tartu Tammeka üle 2.5 värava(1.83 @ Coolbet)
Väike Lisapanus: Tartu Tammeka võidab kohtumise 3:0(6.63 @ Coolbet)

KK Pärnu Sadam – Valga Maks/Moorits (Eesti meistriliiga 19:00)

Play-offide paari teine omavaheline kohtumine. Esimese võitis suureskoorilises mängus Pärnu sadama meeskond. Kui enne seeriat võis arvata, et avamäng väga punktiderohke ei tule, siis peale kohtumist võib öelda, et peatreenerite taktikad soosivad suuri punktisummasid.

Pärnu juhendaja Heiko Rannula tahab näha, et pall tuuakse väga kiiresti üle ning võimalusel otsitakse kohe lahendust. Valga proovis esimeses mängus pika rünnakuga vastast üle mängida, kuid see ei õnnestunud. Täna proovitakse arvatavasti samuti mäng kiiremaks ajada.

Panus: visatakse üle 160.5 punkti(1.95 Coolbet)

Olympiakos – Žalgiris (Euroliiga 21:15)

Euroliiga veerandfinaalid on väga põnevalt alanud ning just selles paaris on seni juhtunud suurim üllatus, kui Žalgiris suutis võõral väljakul lisaajal Kreeka meeskonda võita. Täna mängitakse paari teine kohtumine ning samuti Olympiakose metsikus karukoopas.

Teises mängus on oodata pigem Olympiakose domineerimist, sest mängudega 0:2 taha jäämisega kaasneks juba väikene fiasko. Klubi on läbi ajaloo olnud just play-offides ja koduväljakul väga tugev. Usume, et Žalgiris võib tänasele mängule tulla natukene liiga rahulolevalt, et kohe esimeses mängus võõrsil saadi võit kätte ja Olympiakos kasutab seda ära.

Panus: Olympiakos võidab kohtumise HC-5.5 (2.03@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades jalkamm.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Alusta, vajutades allolevale nupule.

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga