Neljapäevased 19.04 panustamisvihjed

Burnley – Chelsea (Premier League 21:45)

Burnleyl on käsil üllatavalt hea hooaeg ning koht Euroopa Liiga kvalifikatsioonile vaid kahe punkti kaugusel. Endale on lastud lüüa 29 väravat, mis on terve liiga peale paremuselt kolmas tulemus. Järjest on võidetud viis kohtumist, mis on antud hetkel Premier League´s parim näitaja.

Chelsea on peale Meistrite Liigast välja kukkumist olnud üsna kahvatu ning ka viimases matšis oldi 0:2 taga Southamptoni vastu. Lõpuks ärgati ja suudeti võita 3:2. See andis kindlasti super emotsiooni ning veel rohkem motivatsiooni ka tänases mängus hea sooritus teha. Neilgi on tabeliseisu arvestades siit mängust kindlasti punkte vaja.

Üks on kindel – siin mängus on väga raske lõpptulemust ennustada. Küll aga saab oletada, et oodata on palju väravaid ning hoiatuskaarte pingelise vastasseisu tõttu. Viimases omavahelises kohtumises nägime 5 väravat ning kokku 10(!) hoiatuskaarti.

Panus: Üle 2.5 värava(2.15@ Coolbet)
Panus: Hoiatuskaartide arv üle 3.5(1.95@ Coolbet)

Leicester City – Southampton (Premier League 21:45)

Leicesteri meeskond on rünnakul päris soliidne ja lüüakse palju väravaid, kuid ka endale lastakse üsna palju lüüa. See ongi põhjus, miks täna leitakse ennast kaheksandal tabelireal.

Southamptonil on hooaja jooksul väravate löömisega kõvasti probleeme olnud, kuid viimases kahes kohtumises on ennast kokku võetud ning nii Chelseale kui ka Arsenalile kaks palli võrku pandud. Asutakse 18ndal kohal ja liigasse püsima jäämiseks tuleb vähemalt koha võrra tõusta. Hetkel ollakse sellest viie punkti kaugusel.

Southampton läheb kindlasti mängule võidu mõtetega ja võtab palju riske, et kolm punkti ära napsata. Kodumeeskond on aga just kontrarünnakutes väga osav ja see mäng annab neile selleks arvatavasti palju võimalusi. Jamie Vardy on üks kiiremaid ründajaid liigas ning sel hooajal juba 17 väravat löönud.

Panus: Üle 2.5 värava(1.95@ Coolbet)
Panus: Mõlemad meeskonnad skoorivad(1.71@ Coolbet)

Miami Heat – Philadelphia 76ers(NBA 02:00)

Play-offi kolmas omavaheline kohtumine. Hetkel on seis 1:1 viigis ning järgmised kaks mängu peetakse juba Miami koduväljakul. Philadelphia 76ers on mänginud siiamaani small balli ehk ilma tõelise tsentrita. Hea viskepäeva korral toob see edu, kui visked ei lähe, siis on väga raske võita.

Kõik märgid näitavad, et täna jookseb 76ersi koosseisus väljakule ka tsenter Joel Embiid, kes kaks esimest kohtumist vigastusega vahele jättis. See annab meeskonnale väga võimsa käigu juurde ning tõstab nad mängus suureks favoriidiks.

Juhul kui Embiidi tahetakse siiski hoida ja jäetakse ka täna koosseisust välja, on šansid võrdsemad. Kerge favoriidi koorem võõrsil meeskonnal. Ennustame, et nad võidavad Miamit vähemalt 2 punktiga.

Panus: Philadelphia 76ers võidab HC-2 (1.92@ Coolbet)

VÕTA TASUTA 20€ RISKIVABALT SIIT

Miks pakkumist kasutada?

  • Riskivaba 20€ on tasuta raha sinu taskus. Kui sul enne oli 20€, siis riskivabalt võid selle mitmekordistada.
  • Riskivabalt panustamine on pingevaba. Tunned ennast enesekindlalt ning kontrolli omavat.
  • Kui peaksid panuse kaotama, tunned ennast ikka hästi, sest raha on juba sinu kontole tagastatud.
  • Võidu korral saad ennast sõprade ees uhkelt tunda, sest tegid targa panuse ning seda ilma riskita!

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit ning lisaks on coolbetis hetkel käimas ka kampaania, mille käigus võid võita piletid jalgpalli MM-ile! Alusta kohe!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga